سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

پمپ های باد اینتکسپمپ باد محصولات بادی intex


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

انواع پمپ بادی فقط جهت باد کردن سایر محصولات بادی اینتکس کاربرد دارند و برای باد کردن لاستیک ماشین موتور و غیره کاربردی ندارند، از جمله محصولات بادی اینتکس که با این پمپ ها باد میشوند: انواع تخت بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی،استخر بادی، قایق بادی، جامپینگ و قلعه بادی، وان و استخر بادی و انواع اسباب بازی های اینتکس هستند.
معمولا در هر دسته بندی ای از محصولات اینتکس و بست وی، محصولاتی هستند که پمپ باد نداشته و نیاز به تهیه پمپ باد دارند بعنوان مثال تخت خواب بادی دو نفره اروپایی بدون پمپ تولید میشود، این دسته محصولات بدلیل قیمت های تمام شده برای مصرف کنند ها به اینصورت تولید میشوند تا در صورتیکه خریدار نیازی به استفاده از دو عدد به بالا از این تخت خواب داشت هزینه های پمپ باد آن کم شود، دسته دوم محضولاتی هستند که بهیچ وجه پمپ بادی برای آنها تعبیه نمیشود چراکه در شرایط مختلف نیاز به باد شدن با پمپ های مختلف اینتکس دارند، این محصولات کاملا دربخش توضیحاتی وب سایت قابل مشاهده میباشند و مشخصه ای از پمپ باد ندارند، برای خرید یک پمپ بادی اینتکس حتما دقت نمایید تا طبق نیاز این محصول را تهیه کنید، مشخصات کامل پمپ ها را مطالعه کرده و سپس سفارش خود را اعلام کنید، میتوانید دو تا 3 محصول بادی را با یک پمپ باد برقی باد کنید بشرطی که بین هر محصول پمپ 5 دقیقه استراحت کند.توجه: تمامی مدل های پمپ بادی برقی اینتکس و بست وی شامل 18 ماه ضمانت نمایندگی اینتکس ایران است.


پمپ های بادی این سایت بدون خرید محصول مرتبط بصورت جداگانه بفروش نمیرسند. 


  4
تعداد نظرات : 9          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
پمپ باد دستی کوچک
كد كالا : 69613
به زودي
از این مدل پمپ باد برای باد کردن لوازم های کوچک اینتکس همچون بالش های بادی و استخر ها و وان های کوچک حمام استفاده میشود، لوازم دیگری مثل اسباب بازی های کوچک را نیز باد میکند.
پمپ باد دستی سایز ۱ فروش ویژه
كد كالا : 68612
قیمت : ۱۰,۰۰۰   تومان 12,000 تومان
پمپ بادی دستی اینتکس تنها برای باد کردن محصولات بادی کاربرد دارد، از این پمپ ها نمیتوان برای باد کردن لاستیک ماشین و دوچرخه یا توپ های ورزشی استفاده کرد، پمپ های باد اینتکس بسیار کم وزن بوده و براحتی قابل حمل و نقل حتی در کوله پشتی است.
پمپ باد دستی سایز 2 فروش ویژه
كد كالا : 68614
قیمت : ۱۶,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
میتوان از پمپ دستی با سایز 2 جهت سایر محصولات بادی که حجم بیشتری دارند استفاده نمود، این محصولات شامل انواع تخت خواب، تشک، قایق، استخر های بزرگتر، جامپینگ ها و لوازم اسباب بازی با سایز بزرگ، پارک های بادی آبی میباشند، البته پمپ بزرگتر از این سایز نیز تولید میگردد که در همین قسمت موجود است.
پمپ باد دستی سایز 3
كد كالا : 68605
به زودي
پمپ بادی با سایزی بزرگتر و توانی بهتر نسبت به شماره یک محصولی مناسب برای باد ردن انواع محصولات بادی اینتکس همچون تخت و تشک های بادی و انواع کاناپه و قایق میباشد.
پمپ باد دستی سایز 4
كد كالا : 68615
به زودي
برای خرید این پمپ باد باید در نظر داشت که سایز این محصول نسبت به سایر پمپ های دیگر بزرگتر است و در واقع برای حمل این پمپ باید فضای مناسبی داشت.
پمپ باد پدالی
كد كالا : 69611
قیمت : ۱۹,۰۰۰   تومان 21,000 تومان
از پمپ های پدالی برای رحت تر باد کردن استفاده میشود ولی باید دقت داشت که سرعت باد کردن این پمپ ها کمتر از نوع دستی است چرا که برای بازگشت بسمت بالا از یک دریچه باد باید پمپ را از هوا پر کند، کار کردن با این پمپ بادی بسیار راحت است و کافیست اینکار با فشار پا روی پمپ باد انجام شود که بعد از برداشتن پا مخزن باد مجددا پُر میگردد.
پمپ باد پدالی بزرگ
كد كالا : 68610
به زودي
محصول پمپ باد پدالی برای باد کردن سایر لوازم بادی: تخت خواب بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, تفریحات آبی و... میباشد.
پمپ برقی ماشینی اینتکس
كد كالا : 66626
موجود نمی باشد
پمپ برقی ماشینی مناسب برای استفاده در سفر های شما با قابلیت باد کردن سایر لوازم بادی. این پمپ در هنگام خالی کردن لوازم بادی نیز بشما کمک خواهد کرد.
پمپ باد برقی متفرقه
كد كالا : ASTERMAY
موجود نمی باشد
این پمپ بادی متفرقه بوده و برای باد کردن سایر لوازم بادی نمایندگی اینتکس بکار برده میشود.
پمپ باد برقی و فندکی intex
كد كالا : 66632
قیمت : ۶۲,۰۰۰   تومان 65,000 تومان
پمپ برقی با توان متوسط برای باد کردن سایر لوازم بادی: تخت بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, قایق بادی, انواع جامپینگ و قلعه بادی, جکوزی بادی, اسباب بازی بادی و سایر لوازم های بادی
پمپ برقی و شارژی اینتکس
كد كالا : 66622
قیمت : ۱۲۵,۰۰۰   تومان 140,000 تومان
از پمپ برقی و شارژی میتوان برای باد کردن سایر محصولات بادی استفاده کرد ولی بهتر است اشاره شود که این محصول مناسب برای انواع قایق بادی و تشک های کمپینگی میباشد، در شرایطی که دسترسی به برق نباشد از این محصول استفاده میگردد.
پمپ باد برقی پرتوان چند کاره
كد كالا : 68609
قیمت : ۱۸۵,۰۰۰   تومان 195,000 تومان
پمپ برقی با توان بسیار عالی برای باد کردن سایر لوازم بادی: تخت بادی, تشک بادی, مبل بادی, کاناپه بادی, قایق بادی, انواع جامپینگ و قلعه بادی, جکوزی بادی, اسباب بازی بادی و سایر لوازم های بادی عملکرد بصورت ضربه ای برای باد شدن بیشتر محصولات بادی
پمپ برقی باطری خور
كد كالا : 68639
به زودي
پمپی بسیار کارامد جهت استفاده در مکان هایی که برق نبوده و حتی شارژ نیز دچار مشکل است از این محصول اینتکس میتوانید جهت باد کردن انواع قایق بادی یک تا 6 نفره استفاده نمایید، بهتر است برای زمان طولانی تر باد کردن توسط این پمپ از باطری های آلکالاین که عمری طولانی تر دارند استفاده نمایید.
پمپ برقی اینتکس فروش ویژه
كد كالا : 66620
قیمت : ۴۹,۰۰۰   تومان 60,000 تومان
از این محصول برای باد کردن سایر لوازم بادی اینتکس با برق استفاده میشود این پمپ باد لوازمی همچون تخت و تشک بادی، مبل و کاناپه بادی، استخر و قایق بادی، جکوزی و لبه استخر های پیش ساخته بادی اینتکس و سایر لوازم دیگر را باد میکند.
پمپ باد برقی حرفه ای اینتکس
كد كالا : 66624
قیمت : ۷۰,۰۰۰   تومان 85,000 تومان
این پمپ باد مناسب برای استفاده انواع محصولات بادی از جمله تخت خواب های بادی و تشک و قایق است، توان بالاتری نسبت به پمپ برقی معمولی با کد 66620 دارد.

Top

درباره اینتکس

اولین نمایندگی اینتکس در ایران و وب سایت معتبر محصولات بادی و تفریحی، اینتکس سایت است که پخش و فروش محصولات شرکت های intex best way، realax، intime، columbus، sail, fit, kit را عهده دار میباشد. این شرکت در زمینه کلی و جزئی محصولات بادی شامل انواع تخت, تشک, تخت خواب, استخر و استخر پیش ساخته, مبل و کاناپه, وان حمام ,جکوزی, قایق, موتور قایق, تشک مواج, تشک بیمارستانی و محصولات تفریحی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب با قیمت شرکتی و آمادگی سرویس دهی به تمامی نقاط کشور فعالیت می کند. شرکت اینتکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بادی در دنیا می باشد. در حال حاضر اینتکس سایت قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. در این شرکت مشتریان و طرفداران محصولات بادی  و تفریحی می توانند متنوع ترین انواع این محصولات را مشاهده و بررسی نمایند و با دقت کامل نسبت به انتخاب محصول مورد نیاز خود اقدام کنند. اینتکس سایت با بررسی و ارائه نظرات کارشناسی و نکات مهم چگونگی نگهداری و تعمیر انواع تخت و تخت خواب، تشک، مبل، کاناپه، استخر و هم چنین استخر پیش ساخته و چادر مسافرتی به مشتریان خود در خرید بهتر و با سهولت بیشتر کمک شایانی میدهد.

+ مطالب بیشتر


تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

طراحی سایت: سینام - بهینه سازی (سئو): ایرسئو