سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

تفریحات آبیانواع لوازم آبی و مربوط به سرگرمی های بادی اینتکس


+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

این دسته بندی از محصولات بادی مربوط به لوازم های بازی و تفریحات آبی در آب است که شامل انواع تشک های بادی روی آب که در دو نوع تفریحی و آموزشی ساخته میشوند، حلقه های نجات بادی برای استفاده و نگه داشتن روی آب و در سایز های بزرگ تر جهت نشستن و لَم دادن روی آب، بازو بند های بادی برای استفاده کودکان جهت آموزش شنا و تفریح در استخر ها و دریا و دریاچه، مبل های بادی جهت استفاده روی آب در دو سایز یک نفره و دو نفره که بعضی از این مبل ها قابلیت تخت خوابشو شدن را نیز دارند، شناور های بادی روی آب که این محصول نیز در دو مدل یک و دو نفره تولید میشود، انواع کلمن ها و یخچال های بادی جهت تفریح و سرگرمی و رفع تشنگی داخل آب دریا و سایر لوازم بازی و بادی دیگر که به آب مربوط میشود. 
  4
تعداد نظرات : 3          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
جزیره شناور روی آب با لوازم
كد كالا : 43105
به زودي
زیبا ترین و پرفروشترین محصول روی آب که بجهت استراحت وسط دریاها و دریاچه و حتی استخر های شما میباشد، وسیله ای مناسب خاص پسندان و افراد با سلیقه بوده که در نوع خود رقیبی ندارد این محصول را میتوان بعنوان یک ایستگاه بادی در وسط آب در نظر گرفت و بعد از تفریح با قایق در آن استراحت کرد، این محصول با حجم بسیار بزرگی که دارد براحتی در یک بسته بندی کوچک قرار گرفته و با انواع قایق بادی نیز قابل حمل و نقل است.
شناور 4 نفره روی آب فروش ویژه
كد كالا : 43115
قیمت : ۳۴۰,۰۰۰   تومان 410,000 تومان
شناور بادی وسبله ای بسیار بزرگ و جادار جهت استفاده در دریا و دریاچه ها و انواع استخر های ویلایی و بتونی میباشد، محصولی ر زیبا و ارزنده برای تفریح روی آب است که این محصول را میتوان بعنوان یک پایگاه بادی در وسط آب بهمراه داشت، بسیار خوش رنگ و کارامد است و میتوان در آن لحظات خوشی را سپری نمود، حجم بسته بندی بسیار مناسب برای جابجایی و حمل و نقل در قایق داشته و بسرعت قابل راه اندازی است، وسیله ای مناسب جهت آفتاب گیری و برنز کردن در آب میباشد.
شناور 3 نفره بادی با پشتی فروش ویژه
كد كالا : 43111
قیمت : ۱۲۰,۰۰۰   تومان 130,000 تومان
این شناور محصولی بسیار کارامد با قیمتی مناسب برای استفاد و تفریحات آبی پیشنهاد میگردد، براحتی قابل استفاده بوده و حجم زیادی را اشغال نمیکند و در کمترین زمان ممکن قابل نصب و راه اندازی و یا جمع آوری میباشد، قابل استفاده روی آب انواع استخر های بتونی و سیمانی، سایر استخر های پیش ساخته و آماده و آبهای دریا و دریاچه میباشد.
جت اسکی بادی کودک
كد كالا : 57520
قیمت : ۲۹,۰۰۰   تومان
جت اسکی بادی کوک و نوجوان محصولی بسیار ارزان، زیبا و سرگرم کننده برای استفاده در استخر ها و دریاچه میباشد،جت اسکی کودک اینتکس وسیله ای بسیار شاد و مفرح است و لحظات شیرینی را رقم میزند.
حلقه شنای میکی موس
كد كالا : 91004
تماس بگیرید
یک وسیله بسیار کارامد برای کمک به اشتیاق کودکان جهت یاد گیری و آموزش شنا است، این حلقه قابل استفاده در دریا، دریاچه و استخرها است و با طرح و رنگ شخصیت کارتنی محبوب بسیاری از کودکان طراحی شده است، یک وسیله کارامد با قیمت ارزان جهت استفاده قایق های بادی نیز بشمار آمده و حجم کمی را بعد از خالی کردن دارد.
حلقه شنا اینتکس طرح گل
كد كالا : 59251
قیمت : ۱۳,۰۰۰   تومان
حلقه شنای بادی موجود در سه رنگ مُزَّین به طرح گل، قابل استفاده در استخر، ساحل، دریا، دریاچه و...مناسب برای نوجوانان و بزرگسالان میباشد.
حلقه شنا تایر 91 سانتی
كد كالا : 59252
موجود نمی باشد
حلقه شنا با طرح زیبای لاستیک ماشین قابلیت نشستن روی حلقه و استفاده طولانی روی آب را دارد، از حلقه شنا برای استفاده در انواع آبها از جمله دریا، دریاچه، استخر و سواحل برای تمامی سنین میتوان استفاده کرد.
بزرگترین حلقه شنا با طرح بسیار زیبای لاستیک ماشین مخصوص استفاده بزرگسالان و نوجوانان با قابلیت نشستن روی حلقه و ماندگاری طولانی تر در آب میباشد.
حلقه شنای طرح گرداب
كد كالا : 56277
موجود نمی باشد
حلقه شنا با طرح گرداب مخصوص استفاده افراد زیر 16 سال جهت استفاده تفریحی و آموزش شنا در آنواع آب ها مانند دریا، دریاچه، رودخانه و... یا استخر های پیش ساخته و بتونی استفاده کرد.
حلقه شنا طرح موش بزرگ
كد كالا : 68209
موجود نمی باشد
حلقه شنا بادی سبز و مشکی با عکس یک موش تزیین شده و مناسب برای استفاده روی آب در دریاچه و استخر میباشد.
حلقه شنای Toy Story
كد كالا : 58253
موجود نمی باشد
حلقه شنای کودک با طرح Toy Story سفارش دیزنی بوده و به نگه داشتن او روی آب کمک میکند و مناسب برای استفاده در استخر و دریاچه است.
حلقه شنای کودک 123
كد كالا : 58231
موجود نمی باشد
حلقه شنا لذت یک آبتنی به یاد ماندنی را برای کودک رقم میزند، حلقه شنا های اینتکس در ابعاد و طرح های مختلف جهت استفاده کودکان و بزرگسالان تولید میشوند.
حلقه شنا 61 سانتی 6 تا 10 سال
كد كالا : 59242
موجود نمی باشد
حلقه شنا کودک اینتکس با طرح های زیبا او را روی آب نگه داشته و همچنین در یادگیری شنا به آنها کمک میکند.
حلقه شنا کودک اینتکس کیتی
كد كالا : 56210
قیمت : ۸,۵۰۰   تومان
حلقه شنای کودک اینتکس با طرح زیبای کیتی مورد پسند کودکان خصوصا دختر بچه ها میباشد، حلقه شنای بادی به روی آب ماندن کودک کمک میکند، هم چنین از حلقه شنا میتوان برای آموزش شنا به کودک نیز استفاده نمود.
حلقه شنای حیوانات کودک
كد كالا : 58221
موجود نمی باشد
حلقه های شنای کودک با طرح های زیبا و مورد پسند کودکان از لوازم جانبی شنا است که بسیار سرگرم کننده برای آنها میباشد .
حلقه شنا حیوانات
كد كالا : 59220
قیمت : ۱۷,۰۰۰   تومان 35,000 تومان
این حلقه شنا مخصوص کودکان بوده و با طراحی زیبا و سرگرم کننده تجربه شیرین تری از تفریحات آبی برای او رقم میزند.
تشک روی آب هندسی
كد كالا : 59711
به زودي
تشک بادی روی آب، مناسب برای روی آب و داخل استخر، سد، دریا، دریاچه و... در طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا توسط شرکت اینتکس تولید میشود، هنگام استفاده از تشک بادی روی آب مراقب باشید تا به سنگ ریزه ها و شاخ و برگ گیاهان زیر آب در رودخانه ها و آب های آزاد برخورد نکند.
تشک روی آب ساده
كد كالا : 59703
به زودي
این محصول با حجم بسیار کم و رنگ های زیبا وسیله ای راحت برای کسانی است که به تفریحات آبی علاقه دارند و همچنین مناسب برای افرادی است که میخواهند روی آب دراز کشیده و آفتاب بگیرند.
تشک روی آب ساده نئونی
كد كالا : 59717
موجود نمی باشد
تشک های بادی روی آب  برای خوابیدن روی سطح آب مناسب افرادی است که میخواهند روی آب دراز کشیده و آفتاب بگیرند، تشک بادی روی آب نئونی در رنگ بندی زیبا موجود میباشد، تشک بادی روی آب اینتکس قابل استفاده در استخر، دریا، رودخانه و... میباشد، لازم به ذکر است هنگام استفاده از تشک روی آب در آبهای آزاد با توجه به بادی بودن از کشیدن تشک بادی روی سنگ ریزه و برخورد آن با شاخ و برگ درختان خودداری کنید.
تشک روی آب طرح خطوط موجی
كد كالا : 59718
موجود نمی باشد
تشک روی آب مناسب برای آفتاب گرفتن و افراد علاقه مند به تفریحات آبی بوده و دارای رنگ بندی زیبا میباشد، تشک بادی روی آب یکی از لوازم جانبی شنا و تفریحات داخل آب میباشد، از تشک بادی روی آب اینتکس میتوان در استخر پیش ساخته و معمولی، سواحل، دریا و... استفاده کرد.
تشک بادی روی آب کامفورت سیلور
كد كالا : 58894
موجود نمی باشد
تشک بادی مناسب برای استفاده روی آب و کنار ساحل است، رنگ این محصول باعث شده تا بسیاری از مشتریان محصولات بادی آنرا انتخاب نمایند، هنگام استفاده از تشک روی آب اینتکس در سواحل، رود خانه و دریا مراقب باشید تا محصول به سنگ ریزه یا اشیاء تیز و برنده برخورد نکند، یک عدد برچسب رایگان برای تعمیرات و پنچرگیری تشک بادی روی آب هماه آن میباشد که هنگام بروز مشکلات احتمالی میتوانید از این برچسب استفاده کنید.
تشک بادی روی آب بالش دار
كد كالا : 58890
به زودي
تشک بادی روی آب در سه رنگ زیبا و دارای محفظه های کامفورت است که به دلیل شفاف بودن این تشک مشخص است. تشک بادی اینتکس برای خوابیدن روی آب مناسب افرادی است که قصد دارند روی آب دراز کشیده، آفتاب بگیرند، استراحت و ریلکس کنند.
تشک روی آب طرحدار
كد كالا : 58715
به زودي
این محصول با حجم بسیار کم و رنگ های زیبا وسیله ای راحت برای کسانی است که به تفریحات آبی علاقه دارند و همچنین مناسب برای افرادی است که میخواهند روی آب دراز کشیده و آفتاب بگیرند.
تشک بادی روی آب کامفورت شیشه ای
كد كالا : 59894
به زودي
تشک روی آب جهت استفاده برای تفریحات آبی و یا آفتاب گرفتن روی خشکی و همچنین ماساژ استفاده میشود، از تشک بادی روی آب اینتکس میتوان برای خوابیدن روی آب، استراحت و ریلکس کردن در استخر، دریا، روخانه، سواحل و... استفاده نمود.
تشک پشتیدار و شکاف دار روی آب
كد كالا : 58802
به زودي
تشکی زیبا و کارامد است که برای استفاده روی آب و کنار ساحل مناسب یباشد، این محصول در دو رنگ زیبا تولید میشود.
تشکچه بادی آموزشی برزنتی روی آب
كد كالا : 59194
موجود نمی باشد
از تشک بادی برزنتی روی آب بیشتر جهت شنا های طولانی و یا مصارفی جهت یاد گیری شنا استفاده میکنند.
تشک بادی رو آب پارچه ای
كد كالا : 58836
موجود نمی باشد
محصولی کاملا متفاوت از سایر تشک های روی آب است به مشخصات این محصول دقت نمایید.
جزیره سایبان دار اینتکس
كد كالا : 58292
موجود نمی باشد
جزیره سایبان دار بسیار لوکس و شیک است و مناسب برای استراحت روی آب است که ساعت ها آرامش را برای شما به ارمغان میاورد.
مبل بادی پشتیدار روی آب
كد كالا : 58857
به زودي
این مبل گزینه ای بسیار مناسب جهت لم دادن روی آب و یا آفتاب گرفتن و حتی استفاده روی خشکی میباشد.
مبل شیبدار روی آب
كد كالا : 58868
موجود نمی باشد
تشک بادی شناور روی آب با طراحی زیبا و منحصر به فرد دارای تکیه گاه شیبدار برای راحتی بیشتر و استراحت روی آب میباشد.
مبل بادی روی آب تختخواب شو جدید
كد كالا : 58847
به زودي
این مبل بادی محصول شرکت اینتکس با قابلیت استفاده دو کاره است، از این محصول میتوان هم در خشکی و هم روی سطح آب استفاده کرد، رنگ بسیار زیبا و منحصر بفرد داشته و با تمامی سلیقه ها سازگار است.
تشک روی آب
كد كالا : 20042
به زودي
از مبل و تشک های روی آب میتوان برای استراحت، آفتاب گرفتن و دراز کشیدن روی سطح آب و یا خشکی استفاده کرد، این محصول دو کاره بوده و از یک تکیه گاه مناسب بهره میبرد.
 مبل و تشک روی آب
كد كالا : 58870
موجود نمی باشد
محصولی بسیار زیبا و ارزنده با قابلیت استفاده روی خشکی و سطح آب میباشد، مبل بادی روی آب اینتکس با قابلیت استفاده بعنوان یک تشک بادی و یک مبل پشتیدار یا صندلی بادی روی آب است.
شناور بادی پشتی دار
كد كالا : 58889
موجود نمی باشد
شناور بادی با صندلی بسیار راحت و پشتی با کیفیتی مرغوب و بادوام است که مناسب استفاده هنگام استراحت روی آب است.
شناور بادی یکنفره کماندو ریور ران
كد كالا : 58835
موجود نمی باشد
شناور بادی با طراحی بسیار زیبا و رنگی منحصر بفرد میباشد.
شناور بادی یکنفره ریور ران فروش ویژه
كد كالا : 58825
قیمت : ۶۶,۰۰۰   تومان 79,000 تومان
یک محصول بسیار مهیج برای استفاده در دریا، دریاچه، استخر و سایر آبها جهت آبتنی و آفتاب گرفتن میباشد، براحتی باد و تخلیه شده و میتوان آن را جابجا نمود.
شناور آبی ریور ران با کانکتور
كد كالا : 58854
به زودي
این شناور آبی لذت یک تفریح عالی در آب رودخانه یا استخر را در روزهای گرم برای شما فراهم میکند و قابل استفاده برای افراد 12 سال به بالا میباشد.
شناور مبلی دونفره کلمن دار فروش ویژه
كد كالا : 58827
قیمت : ۱۳۲,۰۰۰   تومان 165,000 تومان
شناور بادی 4 نفره
كد كالا : 58286
موجود نمی باشد
شناوری بسیار زیبا برای استفاده در دریا و آبهای آرام نظیر استخر و دریاچه با طراحی عالی و منحصر بفرد.
شناور بادی کوسه
كد كالا : 56567
قیمت : ۲۶,۰۰۰   تومان 31,000 تومان
شناور بادی فوک
كد كالا : 56554
قیمت : ۳۲,۰۰۰   تومان 37,000 تومان
این شناور بادی مناسب برای یادگیری شنا کودکان میباشد و محصولی بسیار زیبا و تفریحی جهت بازی های آبی است.
شناور بادی وال
كد كالا : 58523
موجود نمی باشد
محصول شناور بادی وال وسیله ای آموزشی و سرگرم کننده برای کودکان شما در فصل تابستان میباشد.
شناور بادی سواری طرح کوسه
كد كالا : 57525
قیمت : ۳۱,۰۰۰   تومان
شناور سواری بادی وسیله ای سرگرم کننده و آموزشی جهت یادگیری شنا برای کودکان شما در استخر میباشد.
شناور بادی کودک هواپیما
كد كالا : 57532
قیمت : ۳۸,۰۰۰   تومان
شناور بادی کودک درطرح زیبای هواپیما با رنگ بندی شاد و مناسب با روحیات کودک طراحی شده و میتوان از شناور بادی برای نگه داشتن کودک روی آب استفاده کرد.
شناور بادی سواری طرح وال
كد كالا : 58561
موجود نمی باشد
از شناور بادی کودک میتوان برای تفریح، شادی، سرگرمی حتی آموزش شنا برای کودکان در استخر استفاده کرد.
شناور بادی طرح آفتاب پرست
كد كالا : 56569
موجود نمی باشد
شناورهای بادی وسیله مناسب برای بازی کودک هنگام تفریح در آب است که لحظات شاد و هیجان انگیزی برای او میسازد. از شناور ها میتوان به عنوان وسیله ای برای تشویق کودک به یادگیری شنا استفاده کرد.
شناور بادی کودک سفره ماهی
كد كالا : 57550
قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان
شناور بادی کودک با طرح خاصی که دارد مورد علاقه کودکان بخصوص پسر بچه ها هنگام شنا و تفریح استخر میباشد.
شناور بادی کودک سایبان دار
كد كالا : 56581
موجود نمی باشد
شناور کودک سایبان دار با طراحی رنگارنگ و جذاب وسیله سرگرم کننده برای کودک بوده و مناسب استفاده برای بازی و تفریح او در استخر میباشد.
شناور بادی شورتی حیوانات
كد كالا : 59570
موجود نمی باشد
محصولی بسیار زیبا و کارامد برای انواع سلیقه ها مناسب برای استفاده کودکان در استخر ها و دریاچه میباشد.
شناور شورتی وال
كد كالا : 55593
موجود نمی باشد
شناورهای کودک وسایلی بسیار مناسب برای بازی کودک هنگام تفریحات آب است که او را روی آب نگه میدارد. این شناورها قابل استفاده در استخر و دریاچه است.
قایق بادی کودک
كد كالا : 59380
قیمت : ۱۹,۰۰۰   تومان
شناور بادی با سه طرح متفاوت و جذاب مناسب برای استفاده کودکان بالای سه سال در استخر و دریاچه است.
قایق بادی شورتی کودک
كد كالا : 59586
به زودي
این قایق بادی با طرح و رنگ بندی های بسیار زیبا وسیله ای کارامد برای کودکان شما جهت یاد گیری و تشویق برای شنا میباشد. قایق بادی کودک با حجم بسیار کوچک و قیمتی مناسب, وسیله ای جهت استفاده در استخر و آبهای آرام میباشد.
شناور کلمن روی آب کوچک
كد كالا : 58820
موجود نمی باشد
جهت استفاده بر روی انواع استخر های اینتکس و یا دریا و در یاچه از این کلمن بسیار زیبا و کارامد میتوان استفاده نمود.
شناور کلمن روی آب بزرگ
كد كالا : 58821
موجود نمی باشد
محصولی بسیار کارامد در آب ها جهت گذاشتن انواع نوشیدنیها در فصل گرما و یا گذاشتن یخچال در داخل این محصول میباشد.
کلمن روی آب کوچک فروش ویژه
كد كالا : 56822
قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان 75,000 تومان
کلمن روی آب قابل استفاده هنگام تفریح در ساحل، استخر و دریاچه است و میتوانید نوشیدنی های خود را در آن خنک نگه دارید.
کلمن شناور متصل ریور ران
كد كالا : 56823
به زودي
یخچال شناور مناسب برای خنک نگه داشتن نوشیدنی های شما هنگام تفریح روی آب در استخر، ساحل و دریاچه است.
بسکتبال بادی روی آب
كد كالا : 56501
موجود نمی باشد
این بسکتبال بادی بسیار کم حجم بوده و شما میتوانید از این محصول در استخر و دریاچه استفاده نمایید.
حلقه بسکتبال روی آب
كد كالا : 58504
موجود نمی باشد
حلقه بسکتبال روی آب بسیار کم حجم بوده و وسیله مناسبی برای تفریح سرگرمی میباشد که قابل استفاده در استخر و دریاچه است.
تور و توپ والیبال شناور روی آب
كد كالا : 56508
قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان 69,000 تومان
مجموعه بازی والیبال روی آب از دسته بازی های جذاب و سرگرم کننده بوده و گزینه مناسبی برای اضافه کردن به هر استخر میباشد. این بازی فوق العاده سرگرم کننده استخر شما را محل مناسبی برای تفریح خصوصا در فصل تابستان خواهد کرد.
دروازه فوتبال و واترپلو
كد كالا : 58507
موجود نمی باشد
محصولی بسیار مناسب برای استفاده داخل تمامی استخر های اینتکس و همچنین استفاده روی خشکی بعنوان دروازه فوتبال است.
سرسره بادی
كد كالا : 58851
موجود نمی باشد
این سرسره بادی وسیله ای کاملا مهیج برای استفاده کودکان شما جهت بازی های آبی و استفاده نزدیک استخر مناسب است.
سرسره بادی شناور دار
كد كالا : 57469
قیمت : ۴۶۵,۰۰۰   تومان 535,000 تومان
سرسره ای بسیار مهیج از شرکت اینتکس با دو شناور جهت لیز خوردن کودکان شما روی آب لست.
توپ ساحلی بزرگ اینتکس
كد كالا : 59065
به زودي
توپ بزرگ ساحلی با طراحی شفاف و خط های رنگارنگ زیبا برای تفریح و سرگرمی بیشتر مناسب برای استفاده در ساحل و حیاط و ویلا و منازل شما است.
 بازوبند بادی 123
كد كالا : 56643
قیمت : ۶,۰۰۰   تومان
مناسب برای استفاده کودکان 3 تا 6 سال و آموزش و یادگیری شنا میباشد.
بازوبند 3 تا 6 سال
كد كالا : 58642
قیمت : ۴,۰۰۰   تومان 6,000 تومان
بازوبند 6 تا 12 سال
كد كالا : 58641
موجود نمی باشد
بازوبند بادی شرکت اینتکس وسیله ای لازم برای استفاده کودکان در آب و یادگیری شنای آنها میباشند، بازوبند ها با قیمت بسیار ارزان و حجم کمی که دارند میتوان آنها را حتی در جیب نیز گذاشت، بازوبند های بادی نمایندگی اینتکس در چند طرح و رنگ مختلف تولید میگردند و توسط دهان نیز قابل باد کردن میباشند.
بازوبند 6 تا 12 سال اینتکس
كد كالا : 59642
قیمت : ۶,۰۰۰   تومان
بازوبند بادی ماندن روی آب را آسان کرده و ساخته شده از مواد با دوام است که به کودک شما در یادگیری شنا کمک میکند.
بازوبند بادی 3 تا 6 سال اینتکس
كد كالا : 59640
قیمت : ۵,۰۰۰   تومان
بازوبند شنای اینتکس یک محصول کارامد و با ارزش برای استفاده کودکان شما در استخر و دریا یا دریاچه میباشد، بازوبند نجات کودک قیمتی بسیار ناچیز داشته و با صرف هزینه ای کم قابل خریداری است، از این محصول میتوان برای آموزش شنای کودک نیز استفاده کرد و براحتی باد و خالی میشود، یک محصول بسیار لازم مخصوصا در قایق های بادی بشمار میاید و جهت ایمنی بیشتر کودکان پیشنهاد میگردد.
عینک شنای حیوانات کودک
كد كالا : 55603
موجود نمی باشد
عینک شنای کودک با سه طرح مختلف و زیبا مناسب برای استفاده کودکان هنگام شنا در استخر و دریاچه میباشد.
عینک شنا اسپرت اینتکس
كد كالا : 55685
قیمت : ۲۴,۰۰۰   تومان
عینک شنا علاوه بر موارد بهداشتی که باعث جلوگیری از سوزش چشم میشود برای دید زیر آب نیز مناسب است.
عینک شنای 8-3 سال
كد كالا : 55601
موجود نمی باشد
برای لذت بردن از یک شنای عالی و جلوگیری از عفونت چشم ها در برابر مواد موجود در آب عینک شنا خصوصا برای کودکان تهیه کنید.
عینک شنای بالای 8 سال
كد كالا : 55684
موجود نمی باشد
هنگام شنا از عینک شنا برای محافظت از چشم و جلوگیری از عفونت چشمی استفاده کنید.
مجموعه غواصی ریف رایدر اینتکس
كد كالا : 55957
موجود نمی باشد
مجموعه فوق العاده غواصی اینتکس ساخته شده با استانداردهای ورزشی شامل یک ماسک، لوله تنفس و کفش غواصی است که با آن میتوانید در دنیای شگفت انگیز زیر آب جسجو کنید.
کلاه شنای اینتکس
كد كالا : 55991
موجود نمی باشد
کلاه شنا یکی از ضروری ترین لوازم هنگام شنا میباشد و از پوست سر و موهای شما در برابر کلر موجود در آب محافظت میکند.
ست گوشی و بینی بند شنا اینتکس
كد كالا : 55609
تماس بگیرید
برای لذت بردن از یک شنای حرفه ای از گوشی و بینی بند استفاده کنید تا از ورود آب به گوش و بینی خود جلوگیری کنید.
شناور بادی لاکپشت
كد كالا : 56524
قیمت : ۶۲,۰۰۰   تومان
این محصول با طراحی بسیار زیبا مناسب برای استفاده کودکان روی آب و بازیهای آبی است که قابلیت نشستن و خوابیدن یک کودک یا نوجوان را دارد.
شناور بادی دو نفره تمساح
كد كالا : 58562
قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان 64,000 تومان
شناوری با طرحی زیبا و مهیج برای استفاده کودکان در استخر ها و دریا و دریاچه است، این محصول را تنها از نمایندگی های اصلی اینتکس در ایران بخواهید.
شناور بادی طرح سوسمار
كد كالا : 56520
تماس بگیرید
برای بازی و تفریح کودکان در استخر و دریا از اسباب بازی های و شناورهای بادی میتوان استفاده و حتی با استفاده از آنها به یادگیری و آموزش شنا به کودک کمک کرد.
تشک روی آب بادی کامفورت رنگی
كد كالا : 59895
موجود نمی باشد
تشکی بسیار زیبا با طراحی جدید و دارای محفظه های کامفورت که بدلیل شیشه ای بودن این تشک مشخص میباشند این تشک دارای جنس ضخیم تری نسبت بسایر تشک های بادی روی آب است.
جلیقه نجات کودک میکی موس
كد كالا : 91030
تماس بگیرید
یک محصول بسیار زیبا و کارامد برای استفاده کودکان داخل استخر و دریا و دریاچه میباشد، این جلیقه ارزان قیمت قابل استفاده در قایق های بادی بوده و به امنیت کودک شما کمک خواهد کرد، براحتی توسط دهان باد شده و با فشار دست نیز خالی میشود، طرح بسیار جذابی داشته و شوق و ذوق کودک را به شنا بیشتر خواهد کرد.
شناور بادی 2 نفره کودک طرح پاپی
كد كالا : 56556
قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان 57,000 تومان
شناور بادی با طرح پاپی، مناسب برای استفاده 2 کودک، محصولی از شرکت اینتکس برای تفریحات آبی کودکان میباشد، شناور بادی، کودک را روی آب نگه داشته و وسیله برای بازی و سرگرمی او میباشد.
شناور شورتی طرح گل فروش ویژه
كد كالا : 56577
قیمت : ۱۹,۰۰۰   تومان 25,000 تومان
شناور شورتی کودک بسیار زیبا، همراه با یک سایبان جهت محافظت از پوست کودک، مناسب برای استفاده کودکان در استخر، دریا، دریاچه و... میباشد.
شناور بادی سایبان دار ستاره ای فروش ویژه
كد كالا : 56579
قیمت : ۴۰,۰۰۰   تومان 45,000 تومان
شناور بادی شورتی، با طرح ستاره ای، تولید شده توسط شرکت اینتکس، دارای یک سایبان، مناسب برای استفاده کودکان در استخر، دریا و دریاچه و... جهت ماندن روی آب میباشد.
بازو بند بادی کودک طرح شیرشاه
كد كالا : 56646
قیمت : ۷,۰۰۰   تومان 10,000 تومان
بازوبند بادی مخصوص استفاده کودکان، یکی از سبک ترین و مقرون به صرفه ترین لوازم شنا میباشد که از طرح کارتون "شیر شاه" برای طراحی آن استفاده شده است، از بازوبند بادی میتوان برای کودکان 3 تا 6 سال استفاده نمود.
جامپینگ بادی روی آب فروش ویژه
كد كالا : 58287
قیمت : ۱۷۵,۰۰۰   تومان 240,000 تومان
تفریحات آبی یکی از سالم ترین و مهیج ترین ها در فصول گرم سال میباشد و هر ساله شرکت های بادی ساز از جمله شرکت اینتکس محصولات جدید را در این زمینه طراحی و تولید میکنند، یکی از جدیدترین محصولات در زمینه تفریحات آبی، جامپینگ بادی روی آب میباشد که از آن برای پرش و شیرجه در آب میتوان استفاده نمود.
شناور بادی دو نفره فروش ویژه
كد كالا : 58826
قیمت : ۹۳,۰۰۰   تومان 110,000 تومان
نشستن و قرار گرفتن روی آب بسیار لذت بخش است، امروزه انواع شناورهای بادی در ظرفیت های یک نفره تا چهار نفره طراحی و تولید شده اند، شناور بادی فوق محصول شرکت اینتکس با ظرفیت دو نفر بوده که همزمان دو نفر بزرگسال میتوانند از آن استفاده نمایند، شناور بادی دو نفره اینتکس ساخته شده از مواد مقاوم پی وی سی بوده و میتوان از آن برای  ماندن روی آب در استخر، دریا، دریاچه و... از آن استفاده نمود
شناور شورتی کودک طرح وال
كد كالا : 56571
تماس بگیرید
شناور شورتی کودک با طرح وال، بسیار زیبا و با کیفیت میباشد، میتوانید کودک را داخل شناور بادی بنشانید تا روی آب قرار گرفته و آب تنی کند، در این حالت خطری نیز کودک را تهدید نمیکند، پاهای کودک داخل آب قرار گرفته و میتواند براحتی مدتی روی آب شناور مانده، آبتنی کند و یا بدین طریق شنا بیاموزد.
جت اسکی بادی فروش ویژه
كد كالا : 56535
قیمت : ۲۵,۰۰۰   تومان 35,000 تومان
جت اسکی بادی کودک محصولی بسیار مهیج و سرگرم کننده میباشد که میتواند توسط کودکان جهت قرار گیری روی آب مورد استفاده قرار گیرد.
شناور
كد كالا : 58822
تماس بگیرید
شناور بادی اینتکس با طراحی خاص و منحصر به فرد، مناسب برای استفاده دو نفر بزرگسال در آب میباشد، وجود استوانه های بادی در کنار بدنه اصلی تعادل شناور دو نفره در آب تامین میکند، با استفاده از شناور بادی جدید اینتکس میتوانید لذت سواری روی آب دو نفره را تجربه کرده و خاطرات هیجان انگیزی را رقم بزنید.

Top

درباره اینتکس

اولین نمایندگی اینتکس در ایران و وب سایت معتبر محصولات بادی و تفریحی، اینتکس سایت است که پخش و فروش محصولات شرکت های intex best way، realax، intime، columbus، sail, fit, kit را عهده دار میباشد. این شرکت در زمینه کلی و جزئی محصولات بادی شامل انواع تخت, تشک, تخت خواب, استخر و استخر پیش ساخته, مبل و کاناپه, وان حمام ,جکوزی, قایق, موتور قایق, تشک مواج, تشک بیمارستانی و محصولات تفریحی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب با قیمت شرکتی و آمادگی سرویس دهی به تمامی نقاط کشور فعالیت می کند. شرکت اینتکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بادی در دنیا می باشد. در حال حاضر اینتکس سایت قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. در این شرکت مشتریان و طرفداران محصولات بادی  و تفریحی می توانند متنوع ترین انواع این محصولات را مشاهده و بررسی نمایند و با دقت کامل نسبت به انتخاب محصول مورد نیاز خود اقدام کنند. اینتکس سایت با بررسی و ارائه نظرات کارشناسی و نکات مهم چگونگی نگهداری و تعمیر انواع تخت و تخت خواب، تشک، مبل، کاناپه، استخر و هم چنین استخر پیش ساخته و چادر مسافرتی به مشتریان خود در خرید بهتر و با سهولت بیشتر کمک شایانی میدهد.

+ مطالب بیشتر


تماس با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

طراحی سایت: سینام - بهینه سازی (سئو): ایرسئو