سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید     پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 

موتور قایق بادیموتور قایق برقی و بنزینی

+ برای نمایش توضیحات بیشتر کلیک کنید

تقسیم بندی موتور قایق بادی به دو دسته بنزینی و برقی میباشد:


موتور قایق بنزینی توسط روغن و بنزین کار میکند، این موتور ها در دو نوع 2 زمانه و چهار زمانه تولید میشوند، در نوع دو زمانه موتور قایق بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب میشوند و هر دو داخل باک موتور ریخته میشود، از جمله موتور های دوزمانه که استاندارد بهتری را نسبت به سایر موتور های قایق همنوع خود دارد موتور قایق یاماها و پارسان میباشد، این موتور ها وزن کمتری نسبت به موتور 4 زمانه قایق داشته و از لحاظ قیمتی مقرون بصرفه تر میباشند، موتور های 4 زمانه نیز روی قایق های بادی مارینر به بالا نصب میشوند چرا که وزن این موتور ها بالاتر است و فشار بیشتری روی بده قایق ایجاد مینمایند، در این نوع موتور ها بنزین و روغن بصورت مجزا ریخته میشود و از انواع آنها میتوان به موتور قایق سیل و یاماها اشاره کرد.


موتور های برقی قایق بادی نیاز به یک باطری اتومبیل بین 60 تا 75 آمپر دارند، این موتور ها گزینه ای مناسب برای استفاده قایق های ماهیگیری و تفریحی در آبهای آرام هستند، قیمت موتور شارژی نسبت به موتور بنزینی قایق بسیار پایین تر است ولی نسبتا سرعت کمتری نیز در مقایسه با موتور های بنزینی دارند. برای خرید اینترنتی موتور قایق بادی باید دقت کرد تا تخته نصب موتور روی بدنه قایق فراموش نگردد.


قیمت موتور های قایق بروز بوده و موتور بنزینی پارسان دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشند  4
تعداد نظرات : 14          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
موتور قایق بادی حرفه ای اینتکس (برقی)
كد كالا : 68631
قیمت : ۴۷۵,۰۰۰   تومان 535,000 تومان
این موتور تنها موتور تولید شده توسط شرکت اینتکس است. کیفیت بسیار بالای این موتور که هماهنگ با سایر مدلهای قایق بادی اینتکس است برتری این موتور قایق برقی را نسبت بسایر موتور های برقی و شارژی دیگر نشان میدهد، موتور برقی اینتکس براحتی قابل نصب روی سایر قایق های بادی است و تنها نیاز به یک تخته نصب موتور دارد.
کیت پلاستیکی نصب موتور قایق بادی
كد كالا : 68624
قیمت : ۵۹,۰۰۰   تومان 65,000 تومان
بهترین کیت یا تخته نصب برای انواع قایق های بادی است. بدلیل اینکه جنس این کیت قایق از پلاستیک است و در تماس با آب نمیپوسد.
موتور بنزینی قایق پارسان 2 اسب بخار
كد كالا : T-2BMS
قیمت : ۱,۱۹۵,۰۰۰   تومان 1,350,000 تومان
این موتور مناسب برای استفاده قایق های بادی از نوع متوسط به بالا میباشد، از انواع این قایق ها میتوان به سیهاوک 4 نفره، اکسکروشن 3 تا 5 نفره و مارینر 3 و 4 نفره نام برد.
موتور قایق بنزینی پارسان 3.6 اسب بخار
كد كالا : T-3.6BMS
قیمت : ۲,۰۲۰,۰۰۰   تومان 2,150,000 تومان
از این موتور قایق شرکت پارسان میتوان برای استفاده روی قایق هایی که جنس بدنه آنها مقداری ضخیم تر است استفاده کرد، قایق هایی همچون مارینر 4 نفره و انواع ایق جی می نی مناسب میباشند.
موتور قایق پارسان 5 اسب بخار
كد كالا : T-5BMS
قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان 2,900,000 تومان
این موتور قابل استفاده برای قایق های جی مینی سبک و یا قایق های فایبر گلاس میباشد.
موتور قایق 8 اسب بخار پارسان
كد كالا : T-8BMS
قیمت : ۳,۹۰۰,۰۰۰   تومان 4,150,000 تومان
از این محصول جهت استفاده قایق رانی با قایق های جی مینی 3 نفره به بالا استفاده میشود.
موتور قایق 15 اسب بخار پارسان
كد كالا : T-15BMS
قیمت : ۴,۴۰۰,۰۰۰   تومان 4,700,000 تومان
از این محصول پارسان موتور برای استفاده قایق رانی از قایق های جیمینی 5 نفره به بالا و قایق های فایبر گلاس استفاده میشود.
موتور قایق 25 اسب بخار پارسان
كد كالا : T-25BMS
قیمت : ۶,۱۰۰,۰۰۰   تومان 6,200,000 تومان
موتوری مناسب برای قایق جیمینی 6 نفره حرفه ای با کف آلمینیوم است، از این محصول برای استفاده قایق های فایبر گلاسی نیز استفاده میشود.
کیت چوبی موتور قایق بادی بست وی
كد كالا : 62069
موجود نمی باشد
محصول کیت نصب موتور انواع قایق بادی با قابلیت نصب بسیار آسان میباشد. جنس تخته این کیت نصب موتور بسیار عالی و ضخیم بوده و در برابر نصب هر موتور با هر توانی بسیار عالی میباشد.
موتور برقی 408 وات قایق بادی
كد كالا : l40
موجود نمی باشد
محصول موتور برقی قایق بادی با قابلیت نصب بسیار آسان برای انواع قایق بادی اینتکس و... این موتور قایق بادی بوسیله یک باطری خودرو کار میکند و با نشانگر زمان شارژ باطری ای که دارد به شما نشان میدهد که چه مقدار از شارژ باطری باقی مانده تا قایق بادی شما را بتواند به مقصد برساند. بعد از اتمام زمان شارژ باطری موتور قایق نیز میتوانید با استفاده از خودرو دوباره باطری را شارژ و استفاده نمایید.
موتور برقی قایق بادی ۴۸۰ وات
كد كالا : l46
موجود نمی باشد
موتور قایق بادی 480 وات برقی یکی دیگر از انواع موتور های باطری ای قایق های بادی میباشد. قیمت موتور های برقی قایق های بادی بسیار ارزان تر و کم هزینه تر از موتور های بنزینی میباشد. موتور برقی قایق بادی بدون سر و صدا بوده و بهترین گزینه برای ماهیگیری و قایق رانی در آبهای آرام میباشد. موتور های برقی را میتوانید با کمترین هزینه سرویس کرده و در کنار خود نگه دارید.
موتور برقی قایق بادی 552 وات
كد كالا : l50
قیمت : ۴۶۰,۰۰۰   تومان
موتور برقی 552 وات قایق بادی که بعنوان L50 معروف است قابلیت نصب بر روی انواع قایق های بادی را دارد. مقدار تقریبی مصرف شارژ باطری این موتور نیز بهینه میباشد و زمان مصرف شارژ باطری آن با سایر موتور های شارژی یکسان میباشد.
موتور قایق بادی بنزینی 2.5 اسب بخار
كد كالا : se2.5
قیمت : ۲,۴۳۰,۰۰۰   تومان 2,595,000 تومان
محصول موتور قایق بادی چهار زمانه میباشد. این موتور قایق مناسب برای نصب بر روی انواع قایق بادی اینتکس و قایق های بادی جی مینی میباشد. این موتور تحت لیسانس کشور امریکا تولید میشود و از کیفیت بهتری نسبت به سایر موتور های قایق بادی تولید می شود. موتور قایق بادی سیل با توان 2.5 اسب بخار و کیفیت مناسب را از اینتکس سایت بخواهید.
موتور قایق 4 اسب بخار
كد كالا : se4
تماس بگیرید
مناسب برای انواع قایق جی مینی و مارینر و سایر قایق های سنگین بادی و قایق های فایبر گلاس میباشد.
روغن موتور قایق
كد كالا : 14545
قیمت : ۲۵,۰۰۰   تومان
انتخاب یک روغن موتور مناسب برای موتور قایق های دو زمانه میتواند یکی از درست ترین کارها جهت بهتر نگهداشتن موتور قایق باشد، روغن موتور خوب روغنی است که براحتی در بنزین حل شده و دود کمتری را هنگام گاز دادن با موتور قایق تولید کند، روغن موتور یاساکی بسرعت در بنزین حل میشود و تمام مشخصات یک روغن موتور مناسب را دارد.

Top

درباره اینتکس

اولین نمایندگی اینتکس در ایران و وب سایت معتبر محصولات بادی شرکت اینتکس سایت است که پخش و فروش محصولات بادی و تفریحی intex best way، realax، intime، columbus، sail را عهده دار میباشد. این شرکت در زمینه کلی و جزئی محصولات بادی شامل انواع تخت بادی, تشک بادی, تخت خواب بادی, استخر بادی و استخر پیش ساخته, مبل و کاناپه بادی, وان حمام بادی ,جکوزی بادی, قایق بادی, موتور قایق, تشک مواج, تشک بیمارستانی و محصولات تفریحی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب با قیمت شرکتی و آمادگی سرویس دهی به تمامی نقاط کشور فعالیت می کند. شرکت اینتکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بادی در دنیا می باشد. در حال حاضر اینتکس سایت قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. در اینتکس سایت مشریان و طرفداران محصولات بادی می توانند متنوع ترین انواع این محصولات را مشاهده و بررسی نمایند و با دقت کامل نسبت به انتخاب محصول بادی مورد نیاز خود اقدام کنند. اینتکس سایت با بررسی و ارائه نظرات کارشناسی و نکات مهم چگونگی نگهداری و تعمیر انواع تخت و تخت خواب بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی، استخر بادی و هم چنین استخر پیش ساخته و چادر مسافرتی به مشتریان خود در خرید بهتر و با سهولت بیشتر کمک شایانی بدهد.

+ مطالب بیشتر


تماس با ما

خیابان بهبودی، بسمت ستارخان، بعد از نصرت، پلاک 201، جنب بانک ایران زمین، طبقه اول و دوم، (خارج از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد)

     ایمیل: info@intex-site.com

intex_site@yahoo.com 

    تلفن 1 : 66526311-021
       تلفن 2 : 66522995-021
       تلفن 3 : 66524485-021
       تلفن 4 : 44009407-021


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

طراحی سایت: سینام - بهینه سازی (سئو): ایرسئو