سلام، به حساب کاربری خود وارد شوید    ثبت نام کنید    پرداخت سریع

اینتکس سایت

مرکز فروش محصولات بادی

   0 سبدخرید :
محصولی در سبد خرید موجود نمی باشد.
 
موتور قایق بادی

 موتور قایق بنزینی و برقی 


تقسیم بندی موتور قایق بادی به دو دسته بنزینی و برقی میباشد:


موتور قایق بنزینی توسط روغن و بنزین کار میکند، این موتور ها در دو نوع 2 زمانه و چهار زمانه تولید میشوند، در نوع دو زمانه موتور قایق بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب میشوند و هر دو داخل باک موتور ریخته میشود، از جمله موتور های دوزمانه که استاندارد بهتری را نسبت به سایر موتور های قایق همنوع خود دارد موتور قایق یاماها و پارسان میباشد، این موتور ها وزن کمتری نسبت به موتور 4 زمانه قایق داشته و از لحاظ قیمتی مقرون بصرفه تر میباشند، موتور های 4 زمانه نیز روی قایق های بادی مارینر به بالا نصب میشوند چرا که وزن این موتور ها بالاتر است و فشار بیشتری روی بده قایق ایجاد مینمایند، در این نوع موتور ها بنزین و روغن بصورت مجزا ریخته میشود و از انواع آنها میتوان به موتور قایق سیل و یاماها اشاره کرد.


موتور های برقی قایق بادی نیاز به یک باطری اتومبیل بین 60 تا 75 آمپر دارند، این موتور ها گزینه ای مناسب برای استفاده قایق های ماهیگیری و تفریحی در آبهای آرام هستند، قیمت موتور شارژی نسبت به موتور بنزینی قایق بسیار پایین تر است ولی نسبتا سرعت کمتری نیز در مقایسه با موتور های بنزینی دارند. برای خرید اینترنتی موتور قایق بادی باید دقت کرد تا تخته نصب موتور روی بدنه قایق فراموش نگردد.
قیمت موتور های قایق بروز بوده و موتور بنزینی پارسان دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشند  4
تعداد نظرات : 14          امتیاز:4/5
 
  • removeClass
در حال حاضر این محصول بهترین موتور برقی قایق بادی است، این موتور ساخت شرکت اینتکس است و بدنه بسیار محکم و صد در صد آب بند دارد دسته بسیار حرفه ای این موتور علاوه بحرکت بصورت کشویی رو به بالا و پایین نیز میرود که باعث آسودگی در قایق رانی میشود و سایر موتور های دیگر از این امکان برخوردار نیستند در ضمن این محصول یک دکمه موج شکن دارد که برای مواقعی که آب موج داشته باشد و یا چیزی سر راه موتور گیر کرده باشد آنرا فعال کرده و به موتور فشار وارد نمیشود، موتور برقی قایق شرکت اینتکس تنها محصولی است که سنسور هوشمند دارد یعنی وفتی که در آب نباشد و روشن شود بصورت اتومات بعد از 5 ثانیه خاموش میشود که دو فایده دارد اول اینکه به کسی آسیبی نمیرسد و دوم اینکه پره در معرض خرابی و شکستگی قرار نمیگیرد، برای بحرکت درآوردن این محصول میتوانید از باطری های خشک وجود در بازار تا 75 آمپر استفاده کنید، نشانگر زمان باطری این موتور باعث میشود تا وقتی باطری شما رو به تخلیه است بتوانید قایق را بسمت بیرون آب آورده و دوباره موتور را شارژ نمایید. یک جای مخصوص جهت نگه داشتن پایه روی قایق دارد که قابل تنظیم بوده و میتوان موتور را در شرایط مختلف بداخل آب برده و یا از آن خارج کرد. از این محصول بیشتر برای استفاده قایق رانی و ماهیگیری و شکار استفاده میشود باید دقت داشت که موتور های شارژی سرعت زیادی ندارند و بدلیل وجود فشار در آبهای مختلفی مثل دریا، دریاچه و سد نمیتوان برای آنها سرعتی تعریف کرد.
این تخته نصب از جنس پلاستیک فشرده بوده و در مقابل آب و فشار موتور از سایر مدلهای دیگر قوی تر است این محصول قابل استفاده برای تمامی موتور های برقی و بنزینی بوده و هر قایقی که قابلیت نصب موتور را داشته باشد میتوان از آن استفاده کرد، این کیت موتور براحتی با چند پیچ و بست بقایق شما متصل میشود در ضمن راهنمای نصب نیز دارد.
بدنه این موتور مقاوم از نوعی آلیاژ آلمینیومی است که ضد خورندگی میباشد و امکان تنظیم ارتفاع برای آبهای عمیق و کم عمق را دارد، این موتور قایق از نوع دوزمانه بوده و امکان تعویض دنده را براحتی دارد که دنده جلو و خاص را نیز شامل میشود و همچنین کنترل دریچه گاز را توسط دسته فرمان خود دارد که فرمان این موتور قابل تنظیم برای مانور راحت تر کارایی دارد، سیستم خاموش کن اضطراری در مواقع خطرناک برای ایمنی بیشتر دارد، موتور پارسان یک ترموستات برای کنترل کردن دمای سیستم خنک کنندگی داشته و جهت کار کردن صاف و بی سر و صدا سیستم کاهش دنده لرزشی دارد، سیستم جرقه زنی موتور قایق پارسان از نوع TCI است که باعث سریع تر روشن شدن این محصول بهنگام استفاده میشود، عملکرد موتور پارسان بی سر و صدا و بدون ایجاد آلودگی در طبیعت است. سوخت این موتور روغن و بنزین است که نسبت مصرف روغن به بنزین 1 به 50 میباشد.
 موتور قایق پارسان با بدنه بسیار مقاوم در برابر آب و خورندگی است این موتور امکان تنظیم ارتفاع برای آبهای پر عمق و کم عمق را داشته و دو زمانه است، تعویض دنده در این موتور بسیار راحت بوده و دنده جلو و خلاص دارد، فرمان آن قابل تنظیم بوده و برای مانورهای راحت تر در آب کارایی دارد روی فرمان در قسمت جلویی کنترل دریچه گاز برای کم و زیاد کردن سرعت قایق دارد و زیر همین قسمت یک سیستم خاموش کن اضطراری در هنگام مواجح با خطرات احتمالی دارد، برای سیستم خنک کنندگی موتور قایق پارسان یک ترموستات تعبیه شده است، سیستم کاهش دنده لرزشی برای کار کردن صاف و بی سر صدا دارد، در مورد سیستم جرقه زنی این موتور باید گفت که از نوع TCI است و باعث زود تر روشن شدن موتور میشود، این موتور بدون ایجاد سر و صدا کار کرده و ایجاد آلودگی نمیکند.
موتور قایق پارسان 5 اسب بخار مقایسه

2,700,000 تومان
2,900,000 تومان
بدنه موتورهای قایق پارسان مقاوم تر برابر خورندگی بوده و از نوعی آلیاژ آلمینیومی تعبیه شده است، این موتور امکان تنظیم ارتفاع برای آبهای پر عمق و کم عمق را داشته که دو زمانه بوده و ایجاد سر و صدا و آلودگی ندارد، تعویض دنده در این موتور بسیار راحت بوده و دنده جلو و خلاص دارد، فرمان آن قابلیت تنظیم داشته و برای مانورهای راحت تر در آب کارایی خوبی دارد روی فرمان کنترل دریچه گاز برای کم و زیاد کردن سرعت قایق دارد و زیر همین قسمت یک سیستم خاموش کن اضطراری در هنگام مواجه با خطرات احتمالی تعبیه شده است، برای سیستم خنک کنندگی موتور قایق پارسان یک ترموستات تعبیه شده است، سیستم کاهش دهنده دنده لرزشی برای کار کردن صاف و بی سر و صدا دارد، در مورد موتور سیستم جرقه زنی این موتور باید گفت که از نوع CDI است و باعث زودتر روشن شدن موتور میشود. 
موتور قایق 8 اسب بخار پارسان مقایسه

3,900,000 تومان
4,150,000 تومان
موتور قایق پارسان با بدنه بسیار مقاوم از نوعی آلیاژ المینیومی در برابر آب و خورندگی ساخته شده است، امکان تنظیم ارتفاع برای آبهای پر عمق و کم عمق دارد و از نوع موتور های دو زمانه است، در این موتورتعویض دنده بسیار راحت بوده و دنده جلو و خلاص دارد، فرمان موتور قابل تنظیم بوده که هنگام مانور در آب کارایی دارد، روی فرمان در قسمت جلویی کنترل دریچه گاز برای کم و زیاد کردن سرعت دارد و زیر همین قسمت یک سیستم خاموش کن اضطراری در هنگام مواجح با خطرات احتمالی در آب دارد، موتور قایق parsun یک ترموستات برای سیستم خنک کنندگی دار، سیستم کاهش دنده لرزشی برای کار کردن صاف و بی سر صدا دارد، سیستم جرقه زنی این موتور از نوع CDI است و باعث زود تر روشن شدن موتور میشود، این موتور بدون ایجاد سر و صدا کار کرده و ایجاد آلودگی نمیکند
موتور قایق 15 اسب بخار پارسان مقایسه

4,550,000 تومان
4,700,000 تومان
آلیاژ مخصوص استفاده شده در بدنه موتور قایق پارسان باعث ضد خورندگی شدن این محصول در برابر آب شده است. این موتور امکان تنظیم ارتفاع برای آبهای عمیق و کم عمق دریا و دریاچه را داشته و از نوع موتور های دو زمانه است، تعویض دنده در این موتور بسیار راحت بوده و دنده جلو و خلاص دارد، فرمان آن قابل تنظیم بوده و برای مانورهای راحت تر در آب کارایی دارد روی فرمان در قسمت جلویی کنترل دریچه گاز برای کم و زیاد کردن سرعت قایق داشته و یک سیستم خاموش کن اضطراری در هنگام مواجح با خطرات احتمالی در آب دارد، برای سیستم خنک کنندگی موتور یک ترموستات تعبیه شده است، سیستم کاهش دنده لرزشی برای کار کردن صاف و بی سر صدا دارد، سیستم جرقه زنی این موتور ازنوع CDI است و باعث زود تر روشن شدن موتور میشود، این موتور بدون ایجاد سر و صدا کار کرده و آلودگی ایجاد نمیکند. 
موتور قایق 25 اسب بخار پارسان مقایسه

6,100,000 تومان
6,200,000 تومان
موتور قایق پارسان بدنه بسیار مقاوم در برابر آب و خورندگی دارد و از نوعی آلیاژ آلمینیومی ساخته شده است. این موتور امکان تنظیم ارتفاع برای آبهای پر عمق و کم عمق را داشته و دو زمانه است، تعویض دنده در این موتور بسیار راحت بوده و دنده جلو و خلاص دارد، فرمان آن قابل تنظیم بوده و برای مانورهای راحت تر در آب کارایی دارد روی فرمان در قسمت جلویی کنترل دریچه گاز برای کم و زیاد کردن سرعت قایق دارد و زیر همین قسمت یک سیستم خاموش کن اضطراری در هنگام مواجح با خطرات احتمالی دارد، برای سیستم خنک کنندگی موتور قایق پارسان یک ترموستات تعبیه شده است، سیستم کاهش دنده لرزشی برای کار کردن صاف و بی سر صدا دارد، سیستم جرقه زنی این موتور ازنوع CDI است و باعث سریع تر روشن شدن موتور قایق میشود، این موتور بدون ایجاد سر و صدا کار کرده و ایجاد آلودگی نمیکند
کیت نصب از جنس چوبی است و از جنس نسبتا خوبی برخوردار است این تخته نصب را میتوان برای موتور های برقی و بنزینی استفاده کرد ولی برای موتور های بالای 2.5 اسب بخار بنزینی خطر ناک است، این تخته موتور براحتی با چند پیچ و بست بقایق بادی  متصل میشود.
موتور برقی با مارک نراوس و نشان قدرتی l45 با دسته قابل حرکت کشویی و نشانگر زمان باطری این موتور باعث میشود تا وقتی باطری شما رو به تخلیه است بتوانید قایق را بسمت بیرون آب آورده و دوباره موتور را شارژ نمایید. این موتور قایق یک جای مخصوص جهت نگه داشتن پایه روی قایق دارد که قابل تنظیم بوده و میتوان موتور را در شرایط مختلف بداخل آب برده و یا از آن خارج کرد. از موتور بیشتر برای استفاده قایق رانی و ماهیگیری و شکار استفاده میشود باید دقت داشت که موتور های شارژی سرعت زیادی ندارند و بدلیل وجود فشار در آبهای مختلفی مثل دریا، دریاچه و سد نمیتوان برای آنها سرعتی تعریف کرد.
موتور برقی قایق بادی نراوس معروف با نشان قدرتی l46 با دسته قابل حرکت کشویی رو به عقب و جلو است، نشانگر زمان باطری این موتور قایق باعث میشود تا هنگامیکه باطری شما رو به تخلیه است بتوانید قایق را بسمت بیرون آب آورده تا دوباره باطری آن را شارژ کنید. بدنه موتور قایق یک جای مخصوص جهت نگه داشتن پایه روی قایق دارد که قابلیت تنظیم دارد و میتوان موتور را در آب بالا و پایین کرد. از این موتور برقی شارژی بیشتر برای استفاده ماهیگیری و قایق رانی و شکار استفاده میشود باید دقت داشت که موتور های شارژی زیادی نداشته و بدلیل اینکه فشار در آبهای مختلفی مثل دریا، دریاچه و سد یکسان نیست نمیتوان برای آنها سرعت خاصی تعریف کرد.
موتور برقی قایق بادی با مارک نراوس و نشان قدرتی l50 با دسته قابل حرکت کشویی و نشانگر زمان باطری این موتور باعث میشود تا هنگامیکه باطری شما رو به تخلیه است بتوانید قایق را بسمت بیرون آب آورده و دوباره باطری موتور را شارژ کنید. این موتور قایق یک جای مخصوص جهت نگه داشتن پایه روی قایق دارد که قابل تنظیم است و میتوان موتور را در شرایط مختلف بداخل آب برده و یا از آن خارج کرد. از این موتور بیشتر برای استفاده ماهیگیری و قایق رانی و شکار استفاده میشود باید دقت داشت که موتور های شارژی سرعت بالایی نداشته و بدلیل اینکه فشار در آبهای مختلفی مثل دریا، دریاچه و سد یکسان نیست نمیتوان برای آنها سرعتی تعریف کرد.
توان واقعی این موتور 2.5 اسب بخار است که بدنه آن از جنس فلز و قسمت بالایی موتور از فایبر گلاس است و یک پروانه با کیفیت از نوعی فلز با قابلیت انعطاف دارد، عملکرد این محصول بشکل چهار زمانه و دنده ای بوده که در نتیجه بنزین و روغن از یکدیگر جدا میباشد. این محصول غیر از حرکت رو به جلو دارای دنده عقب است. نصب و روغن کاری این موتور قایق بنزینی بسیار راحت و آسان میباشد و لوازم یدکی دارد از این محصول میتوانید برای قایق های بادی اکسکروشن 4 و 5، مارینر 3 و 4، سیهاوک 4 نفره و قایق های جیمی نی و فایبر گلاسی استفاده نمایید.
 توان واقعی این موتور قایق 4 اسب بخار است که بدنه آن از جنس فلز و قسمت بالایی موتور از فایبر گلاس است و یک پروانه با کیفیت از نوعی فلز با قابلیت انعطاف دارد، این موتور چهار زمانه و دنده ای بوده که در نتیجه بنزین و روغن جدا از یکدیگر هستند. این محصول دارای دنده عقب نیز میباشد. نصب و روغن کاری آن بسیار راحت و آسان میباشد و لوازم یدکی دارد از این محصول میتوانید برای قایق های بادی مارینر 4 نفره و قایق های جی می نی و فایبر گلاسی استفاده نمایید.
نظرسنجی
نظر شما درباره lمحصولات اینتکس چیست؟  
خبرنامهTop

درباره اینتکس

اولین نمایندگی اینتکس در ایران و وب سایت معتبر محصولات بادی شرکت اینتکس سایت است که پخش و فروش محصولات بادی و تفریحی intex best way، realax، intime، columbus، sail را عهده دار میباشد. این شرکت در زمینه کلی و جزئی محصولات بادی شامل انواع تخت بادی, تشک بادی, تخت خواب بادی, استخر بادی و استخر پیش ساخته, مبل و کاناپه بادی, وان حمام بادی ,جکوزی بادی, قایق بادی, موتور قایق, تشک مواج, تشک بیمارستانی و محصولات تفریحی چون چادر مسافرتی و کیسه خواب با قیمت شرکتی و آمادگی سرویس دهی به تمامی نقاط کشور فعالیت می کند. شرکت اینتکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بادی در دنیا می باشد. در حال حاضر اینتکس سایت قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد. در اینتکس سایت مشریان و طرفداران محصولات بادی می توانند متنوع ترین انواع این محصولات را مشاهده و بررسی نمایند و با دقت کامل نسبت به انتخاب محصول بادی مورد نیاز خود اقدام کنند. اینتکس سایت با بررسی و ارائه نظرات کارشناسی و نکات مهم چگونگی نگهداری و تعمیر انواع تخت و تخت خواب بادی، تشک بادی، مبل بادی، کاناپه بادی، استخر بادی و هم چنین استخر پیش ساخته و چادر مسافرتی به مشتریان خود در خرید بهتر و با سهولت بیشتر کمک شایانی بدهد.

+ مطالب بیشتر


تماس با ما

خیابان بهبودی، بسمت ستارخان، بعد از نصرت، پلاک 201، جنب بانک ایران زمین، طبقه اول و دوم، (خارج از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد)

     ایمیل: intex_site@yahoo.com

    تلفن 1 : 66526311-021
       تلفن 2 : 66524485-021
       تلفن 3 : 66522995-021
       تلفن 4 : 44009407-021


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.

طراحی سایت: سینام - بهینه سازی (سئو): ایرسئو