استخر پیش ساخته فایبرگلاس پرتابل آماده و داخل زمین و کشاورزیاولین شرکتی که تولید، خرید و فروش استخر پیش ساخته و فایبر گلاس پرتابل، توکار و متحرک برزنتی جهت استفاده های ویلایی، کشاورزی پرورش ماهی و استفاده های آموزشی جهت مهد کودک ها و مراکز آموزشی و آب درمانی با قابلیت نصب داخل زمین آغاز نمود، اینتکس می باشد که بدلیل رقابت در قیمت تمام شده محصول چند سالی است که فعالیت خود را تحت لیسانس امریکا در کشور پهناور چین ادامه میدهد. استخرهای پیش ساخته ای که توسط اینتکس تولید
می شوند عبارتند از: استخر پیش ساخته EASY SET، استخر پیش ساخته METAL FRAME، استخر پیش ساخته SMALL FRAME، استخر پیش ساخته OVAL FRAME، استخر پیش ساخته ULTRA FRAME. از مزایای عمده استخر پیش ساخته می توان قابلیت نصب در همه جا (درون زمین)، هزینه اجرای پایین با قابلیت نصب در فضاهای بسته را نام برد.

مزایای استخرهای پیش ساخته :

* نصب سریع و آسان استخر پیش ساخته توکار (بدون نیاز به گودبرداری) * پنج برابر ارزانتر از ساختن استخر  * قابل جابجایی و استفاده فضای آن در زمستان * دارای پمپ تصفیه آب و امکانات اضافه * قابل نصب در همه جا (بالکن ، حیاط، پشت بام، زیر زمین ) * مناسب برای نصب در ویلاهای شما در شمال و اطراف تهران * ایمنی بالا ( به علت نرم بودن بدنه در صورت برخورد، هیچ آسیبی بوجود نمی آید.) * نصب و راه اندازی آسان در یک روز * دیواره استخر ساخته شده از سه لایه مجزا * DVD آموزش نصب * دارای زيرانداز مخصوص، نردبان، روکش استخر، اسکيمر و تور والیبال

توجه: برای خرید استخر بسیار به لوازم جانبی آنها مخصوصا نوع پمپ تصفیه دقت نمایید و تا جای ممکن بصورت حضوری استخر را تحویل بگیرید 

4
تعداد نظرات : 15          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 60 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  3  >  >> 
استخر  پیش ساخته متحرک 220x150x60cm
       کد کالا : 28270
300,000 تومان
350,000 تومان
خرید
استخر متحرک یا همان پیش ساخته فوق غیر از ذکر شده فضای تقریبی ای جهت نصب نیاز دارد که فریم دورش را بتواند باز کند این فضا 180*260، دور این استخر از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل با قطر تقریبی 3 سانت تشکیل شده که از پایین به بدنه استخر و از بالابه یک فریم با پین های پلاستیکی متصل میشود فریم بالایی استخر از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیکی آبی رنگ که در تصویر دیده میشود بهم متصل هستند، پایه هایی که روی زمین قرار دارند بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر متحرک از پی وی سی سه لایه  نرم بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی تشکیل شده است که از داخل طرح کاشی دارد که باعث زیبایی این استخر میشود، بدنه این محصول بدون درز بوده و از پرس های 4 لایه دارد. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های مرتبط کننده به این استخر نصب نماید چون دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد. این استخر قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
استخر پیش ساخته فریمی 260x160x65cm
       کد کالا : 28271
320,000 تومان
370,000 تومان
خرید
استخر فریمی پیش ساخته فوق بجز فضای تقریبی گفته شده جهت نصب نیاز بفضای 190*300 سانتی متر دارد تا پایه ها بطور کامل جا باز نمایند و به بدنه فشار نیاورند دور این محصول از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل با قطر تقریبی 3 سانتی متر تشکیل شده که از پایین به بدنه و از بالابه فریم استخر با پین های پلاستیکی اتصال دارد فریم بالایی از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیکی آبی رنگ که در تصویر استخر دیده میشود بهم متصل میشوند، هرکدام از پایه ها بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر فریمی از پی وی سی سه لایه  نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی است که از داخل نمای کاشی دارد و باعث زیبایی این محصول پیش ساخته میشود، بدنه این استخر از درز های پرس شده با پرس های 4 لایه تشکیل شده است. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن این محصول باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های مرتبط کننده به محصول نصب نماید چون دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد. این استخر فریمی قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
استخر آماده 300x200x75cm
       کد کالا : 28272
340,000 تومان
500,000 تومان
خرید
استخر آماده پیش ساخته فوق فضایی با ابعاد 230*340 جهت نصب نیاز دارد تا پایه های دور تا دور خود را باز کند و به محصول فشار وارد نشود، دور این استخر آماده از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ایی با قطر تقریبی 3 سانت تشکیل شده که از پایین به بدنه استخر و از بالابه یک فریم با پین های پلاستیکی متصل شده است، فریم بالایی این محصول از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیک آبی رنگ که در تصویر دیده میشود بهم متصل میشوند، پایه هایی که روی زمین قرار دارند بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر آماده از پی وی سی سه لایه  نرم با الیاف تار و پودی نخ ابرشم مصنوعی تشکیل شده است که از داخل طرح کاشی دارد که باعث زیبایی این محصول میشود، بدنه این استخر بدون درز بوده و از پرس های 4 لایه دارد. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن آب این استخر باشد پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های مرتبط کننده به این استخر نصب نماید چون دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد. این استخر آماده قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
استخر پیش ساخته پرورش ماهی 450x220x84cm
       کد کالا : 28273
535,000 تومان
650,000 تومان
خرید
این محصول که با عنوان استخر پرورش ماهی نام گذاری شده است در واقع نوعی استخر پیش ساخته است که چون طول و عرض مناسبی دارد برای ان کار نیز استفاده میشود، فضایی که این استخر جهت نصب نیاز دارد 250*490 سانتی متر است، دور این محصول از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل با قطر تقریبی 3 سانت تشکیل شده که از پایین به بدنه استخر و از بالابه یک فریم با پین های پلاستیکی متصل میشود فریم بالایی استخر از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیکی آبی رنگ که در تصویر دیده میشود بهم نصب میشوند، پایه هایی که روی زمین قرار دارند بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح روی زمین دارند. بدنه این استخر پرورش ماهی از پی وی سی سه لایه  نرم بهمراه الیاف تار و پودی ابرشم مصنوعی تشکیل شده است که از داخل طرح کاشی دارد که باعث زیبایی این استخر میشود، بدنه این محصول بدون درز بوده و از پرس های 4 لایه دارد. در مواقعی که نیاز به تمیز کردن استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های اتصال پمپ به این استخر نصب کرد و دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد در ضمن قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
استخر پیش ساخته پرتابل 100*200*400 سانتی کامل
       کد کالا : 28350
1,900,000 تومان
2,200,000 تومان
خرید
این استخر پرتابل با ابعاد مستطیلی که در بالا اشاره شد فضایی برای نصب صحیح با ابعاد 2.59*4.65 متر نیاز دارد و این فضا برای باز شدن کامل پایه ها حتما لازم است. دور تا دور این استخر بفواصل مساوی از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده شده است. پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده وصل میشوند، فریم قسمت بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 6 سانتی متر تشکیل شده است هر چهار گوشه چهار زانویی فلزی جهت بازی کردن و تقسیم فشار وزن آب دارد. پایه های استخر پرتابل اینتکس از پایین بصورت دوتایی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن متصل است. بدنه استخر از پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه و انعطاف پذیر با الیاف های نخ ابریشم مصنوعی ترکیب شده، بدنه استخر یک تکه بوده و 8 لایه پرس در روی درزها دارند، فریم بالایی استخر بدلیل تحمل وزن بیشتر یک نوار تقویت شده با رنگ متفاوت تر دیده میشود. طرح داخلی این محصول بشکل کاشی بوده و رنگ بدنه خارجی آن طوسی است که خود باعث زیبایی میشوند. پمپ تصفیه  فیلتر کاغذی خور از نوع فیلتر سایز A دارد و قابل تعویض است و تصفیه معمولی انجام میدهد. این استخر پرتابل و متحرک بوده و نیازی به ساختن استخر نداشته و قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد و نیز میتوانید این استخر با کیفیت را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که ستون های مقاوم دارند استفاده کرد.
استخر پیش ساخته فریمی 1.32*2.74*5.49 کامل
       کد کالا : 28352
2,600,000 تومان
3,100,000 تومان
خرید
شکل این استخر فریمی پیش ساخته مستطیلی است که بجز ابعاد اصلی این محصول که در بالا اشاره شده است فضایی که جهت نصب صحیح نیاز دارد 3.30*6.05 متر است که این فضا بجهت باز شدن کامل پایه ها حتما لازم است. دور تا دور این استخر بفواصل مساوی از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده شده تشکیل یافته که این پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده شده وصل میشوند، فریم بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 8 سانتی متر تشکیل شده است که در چهار گوشه خود چهار زانویی فلزی جهت بازی کردن و تقسیم فشار وزن آب دارد. پایه های استخر اینتکس از پایین بصورت دوتایی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن اتصال پیدا میکند. بدنه این استخر پیش ساخته از پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه و انعطاف پذیر با الیاف های نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده، بدنه استخر یک تکه بوده و 8 لایه پرس در روی درزها دارند در قسمت فریم بالایی بخاطر تحمل وزن بیشتر یک نوار تقویت شده با رنگ متفاوت تر دیده میشود. طرح داخلی این محصول بشکل کاشی است و رنگ بدنه خارجی این استخر طوسی است که خود باعث زیبایی در استخر میشوند. پمپ تصفیه قوی شنی و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیاربهتر تحت عنوان تصفیه کریستالی حرفه ای انجام میدهد که این مدل پمپ ها همه نوع آب را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ تصفیه این استخر منوی تنظیم شونده دارد که شش نوع تصفیه با بک واش جهت کمک بیشتر به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب استخر و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد و همچنین یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این پمپ تصفیه اینتکس ضد آب است. این استخر پیش ساخته پرتابل و متحرک بوده و نیازی به ساخت استخر نداشته که قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد و نیز میتوانید این محصول با کیفیت را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که ستون های پر استقامت دارند استفاده کنید.
استخر پیش ساخته (فریمی) 1.32*3.66*7.32 کامل
       کد کالا : 28362
3,300,000 تومان
4,100,000 تومان
خرید
ابعاد این استخر بشکل مستطیل است که بجز ابعاد این محصول که در بالا ذکر شده است ابعادی که جهت نصب نیاز دارد 4.22*7.87 متر است این فضا جهت باز شدن پایه های استخر بوده و حتما باید رعایت شود. دور تا دور این استخر بفواصل مساوی از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده شده تشکیل شده اند این پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده شده متصل میشوند، فریم بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 8 سانتی متر تشکیل شده است که در چهار گوشه خود چهار زانویی بدلیل بازی کردن و تقسیم فشار وزن آب دارد. پایه های این محصول از پایین بصورت دوتایی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن اتصال پیدا میکند. بدنه این استخر پرتابل از یک پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه و انعطاف پذیر که الیاف های نخ ابریشم مصنوعی دارند تشکیل شده، بدنه استخر یک تکه بوده و 8 لایه پرس در روی درزها دارند و در قسمت فریم بالایی بخاطر تحمل وزن بیشتر تقویت شده است. طرح داخلی این استخر پرتابل بشکل کاشی است و رنگ بدنه خارجی این استخر طوسی رنگ بوده و این دو شکل زیبایی را به محصول میدهند. بدلیل حجم آب زیادی که دارد پمپ تصفیه قوی تری داشته و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیار خوب و عالی تحت عنوان تصفیه کریستالی حرفه ای میشود و این مدل پمپ ها سایر آبها را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ منوی تنظیم دارد که شش مدل تصفیه با بک واش جهت کمک بیشتر به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ داشته که همچنین یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این مجموعه برقی ضد آب است. این استخر پیش ساخته قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد و نیز میتوانید این محصول را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که ستون های پر استقامت دارند استفاده کنید.
استخر فریمی بزرگ 1.32*4.88*9.75 کامل
       کد کالا : 28372
4,950,000 تومان
6,000,000 تومان
خرید
این استخر بزرگترین سایز مستطیلی پیش ساخته شرکت اینتکس است، غیر از ابعاد کلی این محصول که در بالا ذکر شده است ابعادی که جهت نصب نیاز دارد 5.44*10.36 متر است که این فضا بجهت باز کردن پایه ها بوده و حتما باید رعایت شود. دور تا دور این استخر از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده تشکیل شده اند این پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده شده متصل میشوند، فریم بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 8 سانتی متر تشکیل شده است که در چهار گوشه خود چهار زانویی بجهت بازی کردن و تقسیم فشار دارد. پایه های استخر پیش ساخته فوق از پایین بصورت جفتی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن متصل میشوند. بدنه استخر از یک پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه انعطاف پذیر با الیاف های نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده است، بدنه استخر یکپارچه بوده وبا پرس های 8 لایه در قسمت های درزی بهم متصل شده اند و در قسمت فریم بالایی بدلیل اینکه بتوانند فشار وزن آب را بهتر تحمل نمایند تقویت شده است. طرح این استخر از داخل بصورت کاشی است که این محصول را بسیار زیبا نشان میدهد رنگ بدنه خارجی این استخر طوسی رنگ است. پمپ تصفیه این مدل بدلیل اینکه حجم آب بیشتری نسبت بسایر استخر های دیگر دارد قوی تر است و یک فیلتر با مخزن مخصوص شن سیلیس خور دارد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه بسیار خوب و عالی آب تحت عنوان تصفیه کریستالی میشود، باید اشاره کرد که این مدل پمپ ها توان تصفیه انواع آبها را دارند. قسمت بالایی پمپ منوی تنظیم دارد که شش مدل تصفیه با بک واش جهت کمک به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد همچنین یک دکمه با امنیت بسیار بالا برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این مجموعه برقی ضد آب میباشد. این استخر آماده کاملا پرتابل بوده و قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف است همچنین میتوانید این محصول را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که دارای ستونهای پر استقامت هستند استفاده نمایید. 
استخر آماده اوال فریم 5.5 متری با لوازم
       کد کالا : 28192
1,850,000 تومان
2,400,000 تومان
خرید
دلیل اینکه این استخر با عنوان اوال فریم معروف است ابعاد بیضی شکل آن است این محصول فضایی به ابعاد 3.62*5.50 متر نیاز دارد تا پایه های خارجی خود را باز کرده و شکل خود را بطور صحیح بگیرند، جنس پایه ها از یک فلز قوی با روکش آلمینیومی که بشکل پرس شده میباشند تشکیل شده است، استخر اوال فریم اینتکس در دو طرف طول پایه دارد و عرض استخر بدون پایه میباشد، این پایه ها از پایین بصورت دو تایی به بدنه استخر متصل بوده و از بالا توسط یک لوله آهنی با قطر 7 سانتی متر توسط پین های مخصوص قفل میشود و این قسمت با یک لایه توسی رنگ که بسیار ضخیم است به بدنه استخر متصل است در واقع وظیفه این لوله فلزی که زیر لبه بادی استخر قرار دارد نگه داشتن و فرم دادن با بدنه استخر است و اینکار را با کمک پایه های دو طرف انجام میدهد، لبه باد این استخر از یک دریچه بادی پستونکی بزرگ که سوپاپ برگشت هوا برای اطمینان از خارج نشدن هوا دارد است که جنس این قسمت از پی وی سی ضخیم است و دور تا دور آن بوسیله یک پرس چند لایه با بدنه نصب شده است. جنس بدنه این محصول از پی وی سی سه لایه بهمراه الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی است که کاملا یک تکه بوده و در چند قسمت بوسیله پرس های چهار تکه متصل شده اند، داخل بدنه این استخر اینتکس طرح کاشی است که با رنگ بیرونی خود که آبی میباشد جلوه ای خاص را به این استخر میدهد، در مورد پمپ تصفیه این محصول باید گفت که از نوع فیلتر کاغذی میباشد که توسط دو شلنگ به بدنه متصل میشود و کاملا ضد آب و بی خطر است. این استخر پیش ساخته شرکت intex را میتواند در ویلا ها حیاط و تراس یا پشت بام هایی که توان و تحمل این حجم آب را دارند استفاده نمایید. برای اطلاعات از لوازم کلی این استخر روی توضیحات کلیک نمایید. 
استخر متحرک اوال فریم 6 متری با لوازم
       کد کالا : 57982
2,700,000 تومان
2,900,000 تومان
خرید
این محصول با عنوان استخر اوال فریم معروف است چون ابعاد بیضی شکل دارد و فضای نسب آن 4.39*6.10 متر است تا بتواند شکل خود را بطور صحیح بگیرد، جنس پایه های استخر از یک فلز قوی با روکش آلمینیومی که بشکل پرس شده میباشند تشکیل شده است، استخر اوال فریم اینتکس در دو طرف طول پایه دارد و عرض استخر بدون پایه میباشد، این پایه ها از پایین بصورت دو تایی به بدنه متصل بوده و از بالا توسط یک لوله آهنی با قطر 7 سانتی متر توسط پین های مخصوص قفل میشود و این قسمت با یک لایه توسی رنگ که بسیار ضخیم است به بدنه متصل است در واقع وظیفه این لوله فلزی که زیر لبه بادی استخر پیش ساخته قرار دارد نگه داشتن و فرم دادن با بدنه است و اینکار را با کمک پایه های دو طرف انجام میدهد، لبه باد این استخر از یک دریچه بادی پستونکی بزرگ که سوپاپ برگشت هوا برای اطمینان از خارج نشدن هوا دارد که جنس این قسمت از پی وی سی ضخیم بوده و دور تا دور آن بوسیله یک پرس چند لایه به بدنه نصب شده است. جنس بدنه این استخر از پی وی سی سه لایه با الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی است که کاملا یک تکه بوده و در چند قسمت بوسیله پرس های چهار تکه میباشند، داخل بدنه این استخر اینتکس طرح کاشی است که با رنگ بیرونی خود که آبی میباشد جلوه ای خاص را به این محصول میدهد، در مورد پمپ تصفیه این محصول باید گفت که از نوع فیلتر کاغذی دو تکه تایمر دار میباشد که توسط دو شلنگ به بدنه متصل میشود و کاملا ضد آب و بی خطر است. البته لوازم نظافت دیگری هم دارد و کامل است که در توضیحات این محصول ذکر شده است. این استخر آماده را میتواند در ویلا ها حیاط و تراس یا پشت بام هایی که توان و تحمل این حجم آب را دارند نصب نمایید. برای اطلاعات از لوازم کلی این محصول روی توضیحات کلیک نمایید.
استخر پیش ساخته فایبر گلاس 124*488 (کامل)
       کد کالا : 28382
6,350,000 تومان
خرید
این طرح استخر با ابعاد نسب قطر 5 متری تنها مدل فایبر گلاس شرکت اینتکس است که دور تا دور از تخته های فایبر گلاسی تشکیل شده است این تخته های فایبر گلاسی براحتی بین هر دو ستون جا مروند که بسار ضخیم هستند و مهمترین حسن آنها اول این است که زیبا ترین استخر پیش ساخته شرکت اینتکس بوده و دوم اینکه طول عمر بیشتری دارند چرا که در مقابل ضربه، اشیاء نوک تیز و برنده باران های سنگین و برف مقاوم تر بوده و براحتی خراب نمیشوند چرا که این محصول در واقع دو استخر است، استخر اول که از بیرون دیده میشود همان فایبر گلاس است که شکل چوبی دارد و استخر دوم که داخل این شکل چوبی است یک استخر از نوع استخر های پیش ساخته فریمی آبی رنگ است که دقیقا همان ساختار را دارد حتی میتوانید این استخر را بدون بدنه خارجی فایبر گلاسی نیز نصب کنید، این فایبر گلاس ها و اینکه این محصول  با این سطح کیفیتی تولید میشود باعث گران تر شدن قیمت میشود در ضمن باید گفت این استخر بسیار کم در بازار ایران یافت میشود. پمپ تصفیه این مجموعه از نوع شنی و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیاربهتر تحت عنوان تصفیه کریستالی حرفه ای انجام میدهد که این مدل پمپ ها همه نوع آب را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ تصفیه این استخر منوی تنظیم شونده دارد که شش نوع تصفیه با بک واش جهت کمک بیشتر به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب استخر و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد، یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این پمپ تصفیه ضد آب است. این محصول نیز از نوع استخر های متحرک و یا پیش ساخته عالی بوده و براحتی متغیر بوده و میتوان آنرا جا به جا کرد این محصول را میتوانید در منزل ویلاها باشگاه های ورزشی حیاط و پشت بام های مستحکم و سایر مکان هایی که نیاز به یک استخر منحصر بفرد زیبا و حرفه ای دارید نصب نمایید.
استخر پیش ساخته فایبر گلاس 135*569 سانتی کامل
       کد کالا : 28394
تماس بگیرید
خرید
این محصول با ابعاد نسب قطر 6 متری تنها مدل استخر فایبر گلاس نمایندگی اینتکس است که دور تا دور از تخته های فایبر گلاسی تشکیل شده است این تخته های فایبر گلاسی به آسانی بین هر دو ستون جا مروند که بسیار ضخیم هستند و مزیت آنها این است که زیبا ترین استخر پیش ساخته نمایندگی اینتکس بوده و بعد اینکه طول عمر بیشتری دارند چرا که در مقابل ضربه، اشیاء نوک تیز و برنده باران های سنگین و برف مقاوم تر بوده و براحتی آسیب نمیپذیرند چون این استخر در واقع دو تکه استخر است، استخر اول که از بیرون دیده میشود همان فایبر گلاسی است که شکل چوبی دارد و استخر دوم که داخل این فایبر گلاس است یک استخر از نوع استخر های پیش ساخته فریمی با رنگ آبی است که دقیقا همان طرح و ساخت را دارد حتی میتوانید این استخر را بدون بدنه خارجی فایبری نیز نصب کنید، این فایبر گلاس ها و اینکه این استخر با این سطح کیفیتی تولید میشود باعث افزایش قیمت آن میشود در ضمن باید گفت این استخر بسیار کم در بازار ایران پیدا میشود. پمپ تصفیه آن از نوع شنی و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیاربهتر تحت عنوان تصفیه حرفه ای کریستالی انجام میدهد که این مدل پمپ ها همه نوع آب را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ تصفیه این استخر منوی تنظیم شونده دارد که شش نوع تصفیه با بک واش دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب استخر و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد، یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این پمپ تصفیه این استخر کاملا ضد آب است. لوازم جانبی کاملی داشته که میتوانید در قسمت توضیحات این محصول مطالعه نمایید. این استخر نیز از نوع استخر های آماده و یا پیش ساخته عالی بوده و براحتی متغیر بوده و میتوان آنرا جا به جا کرد این مجموعه را میتوانید درمنازل  ویلاها باشگاه های ورزشی حیاط و پشت بام های مستحکم و سایر مکان هایی که نیاز به یک استخر منحصر بفرد زیبا و حرفه ای دارید متصل نمایید.
استخر پیش ساخته سایباندار
       کد کالا : 17202
650,000 تومان
690,000 تومان
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته سایباندار
قطر 240 سانتیمتر
ارتفاع 51 سانتیمتر
ارتفاع  سایبان استخر 180 سانتیمتر 
حجم آب 1820 لیتر
وزن بسته بندی 20 کیلوگرم
جنس بدنه از الیاف ابریشم و pvc
پایه های فلزی مستحکم دور تا دور استخر 
استخر با قابلیت نصب پمپ تصفیه آب
دارای اتصال شلنگ در کف استخر
بهمراه یک سایبان بسیار زیبا و کارامد با قابلیت جدا شدن از استخر 
دارای دریچه تخلیه آب
دارای لوازم تعمیرات و راهنمای نصب
استخر پیش ساخته فریمی با قابلیت نصب و جمع کردن بسیار آسان
استخر پیش ساخته فریمی 76*305 با پمپ تصفیه
       کد کالا : 28202
650,000 تومان
690,000 تومان
خرید
ابعاد نصبی این استخر بدلیل اینکه دایره است با همین قطر میباشد دور این محصول از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل تشکیل شده که از پایین توسط پایه های پلاستیکی روی زمین و از بالا به فریم استخر با پین های پلاستیکی اتصال دارد و یک کمربند نیز بین دو قسمت است که باعث استحکام بیشتر میشود. فریم بالایی از چند لوله که توسط سه راهی های فلزی که در تصویر استخر دیده میشود بهم متصل میشوند، هرکدام از پایه ها بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر پیش ساخته از پی وی سی سه لایه نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی است که از داخل نمای کاشی دارد و باعث زیبایی این محصول پیش ساخته میشود، بدنه این استخر از درز های پرس شده با پرس های 4 لایه تشکیل شده است. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن این استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های متصل کننده آب به استخر نصب کرد که دارای دو دریچه ورودی و خروجی آب روی بدنه است. این استخر فریمی  دایره ای قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
استخر پیش ساخته برزنتی 76*366 با پمپ تصفیه
       کد کالا : 28212
750,000 تومان
950,000 تومان
خرید
این استخر دایره ای شکل از چند ضلع برای نگه داشتن پایه هایش استفاده میکند که دور این استخر از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل تشکیل شده که از پایین توسط پایه های پلاستیکی روی زمین و از بالابه فریم این محصول با پین های پلاستیکی اتصال دارد فریم بالایی از چند لوله که توسط سه راهی های فلزی که در تصویر استخر دیده میشود بهم متصل میشوند، هرکدام از پایه ها بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند در ضمن یک کمربند از جنس بدنه دور این استخر دیده میشود که باعث استحکام بیشتر میشود. بدنه این استخر پیش ساخته از پی وی سی سه لایه نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی است که از داخل نمای کاشی دارد و باعث زیبایی این محصول پیش ساخته میشود، بدنه این استخر از درز های پرس شده با پرس های 4 لایه تشکیل شده است. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن این استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های اتصال آب به استخر نصب کرد که دو دریچه ورودی و خروجی آب روی بدنه دارد. این استخر فریمی دایره ای قابلیت نصب روی پشت بام، حیاط و تراس  و حتی داخل منازل شما را دارد.
 
استخر پرتابل پیش ساخته فریمی 91*457 کامل
       کد کالا : 28232
1,600,000 تومان
خرید
مشخصات استخر پرتابل پیش ساخته فریمی 91*457 کامل
قطر 457 سانتیمتر
ارتفاع 91 سانتیمتر
حجم آب استخر 12.422 لیتر
وزن استخر 60 کیلوگرم
ابعاد بسته بندی استخر 55x108x40 سانتیمتر
جنس بدنه محصول از پی وی سی سه لایه بهمراه نخ ابریشم مصنوئی
دارای سازه های فلزی دور تا دور استخر برای استحکام بیشتر
استخر پیش ساخته مناسب برای استفاده خانوادگی و ...
دارای پمپ تصفیه آب با فیلتر قابل تعویض
توان تصفیه پمپ این استخر 2006 لیتر بر ساعت 
استخر intex با نردبان, کاور زیر و رو
دارای دریچه تخلیه آب در کف استخر
دارای محل اتصال برای نصب شلنگ آب 
دارای DVD آموزشی و لوازم تعمیراتی
بدون نیاز به گود برداری و سایر هزینه های آب بندی استخر 
استخر پیش ساخته فریمی 107*457 کامل
       کد کالا : 28233
موجود نمی باشد
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته فریمی 107*457 کامل
قطر 457 سانتیمتر
ارتفاع 107 سانتیمتر
حجم آب استخر 14.614 لیتر
ابعاد بسته بندی استخر 55x116x40 سانتیمتر
وزن بسته بندی 63 کیلوگرم
جنس بدنه محصول از پی وی سی سه لایه بهمراه نخ ابریشم مصنوئی
دارای سازه های فلزی دور تا دور استخر برای استحکام بیشتر
استخر پیش ساخته مناسب برای استفاده خانوادگی و ...
دارای پمپ تصفیه آب با فیلتر قابل تعویض
استخر پیش ساخته با نردبان, کاور زیر و رو
دارای دریچه تخلیه آب در کف استخر جهت آبیاری و انتقال آب
دارای DVD آموزشی و لوازم تعمیراتی
بدون نیاز به سایر هزینه های احداث استخر 
استخر پیش ساخته کشاورزی گرد 122*457 کامل
       کد کالا : 28236
1,850,000 تومان
1,950,000 تومان
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته کشاورزی گرد 122*457 کامل
قطر 457 سانتیمتر
ارتفاع 122 سانتیمتر
حجم آب 16805 لیتر
وزن بسته بندی استخر 70 کیلوگرم 
ابعاد بسته بندی 58x104x40 سانتیمتر 
 استخر پیش ساخته با بدنه مقاوم از برزنت و pvc
پایه های فلزی مستحکم دور تا دور استخر جهت استواری بیشتر 
استخر پیش ساخته کشاورزی با پمپ تصفیه آب و فیلتر کاغذی
توان تصفیه پمپ 2006 لیتر بر ساعت 
استخر پیش ساخته اینتکس دارای کاور زیر و رو, نردبان
دارای دریچه برای نصب شلنگ و تخلیه آب در کف استخر 
دارای DVD آموزشی و لوازم تعمیراتی
استخر پیش ساخته کشاورزی اینتکس بدون نیار به گود برداری و سایر هزینه های ساخت استخر 
اینتکس سایت, نمایندگی مرکزی فروش استخر های پیش ساخته کشاورزی در ایران
 
استخر پیش ساخته داخل زمین 122*549 کامل
       کد کالا : 54952
2,900,000 تومان
3,700,000 تومان
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته داخل زمین 122*549 کامل 
قطر 549 سانتیمتر
ارتفاع 122 سانتیمتر
حجم آب استخر پیش ساخته24311 لیتر
ابعاد بسته بندی 61x115x50 سانتیمتر 
استخر پیش ساخته با بدنه بسیار مقاوم از برزنت و pvc
استخر پیش ساخته داخل زمین با پمپ تصفیه فیلتر کاغذی دو تکه
توان تصفیه پمپ استخر 9643 لیتر بر ساعت
دارای تایمر جهت تنظیم تصفیه روی پمپ 
دارای پایه های فلزی مستحکم دور تا دور استخر 
جارو های نظافت واسکیمر ، تور و توپ والیبال کاور زیر و رو و نردبان
دارای دریچه تخلیه آب در کف استخر
دارای اتصال جهت نصب شلنگ آب
دارای برچسب تعمیرات 
دارای DVD آموزشی و لوازم تعمیراتی
استخر پیش ساخته اینتکس را میتوانید به آسانی نصب و جمع کنید
استخر پیش ساخته 1.32*7.32 کامل با پمپ شنی
       کد کالا : 54948
موجود نمی باشد
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته 1.32*7.32 کامل با پمپ شنی 
قطر 732 سانتیمتر
ارتفاع 132 سانتیمتر
بسته بندی استخر شامل دو کارتن
ابعاد هر کارتن 62x115x50 سانتیمتر
حجم آب این استخر پیش ساخته 47245 لیتر
وزن بسته بندی این استخر پیش ساخته 163 کیلوگرم
استخر پیش ساخته با بدنه بسیار مقاوم از pvc الیاف دار
بهمراه پایه های فلزی مستحکم دور تا دور استخر متحرک اینتکس 
استخر پیش ساخته اینتکس, دارای پمپ تصفیه آب پر قدرت با فیلتر شنی بزرگ
دارای شن مخصوص جهت تصفیه پمپ این استخر 
استخر پیش ساخته با کاور زیر, نردبان, اسکیمر, توپ و تور والیبال و روکش استخر
دارای جارو های تمیز کننده کف و دیواره های استخر
دارای دو دریچه جهت اتصال شلنگ آب در کف استخر
DVD آموزشی استخر پیش ساخته بهمراه
دارای لوازم تعمیراتی استخر 
بدون نیاز به سایر هزینه های احداث استخر
استخر پیش ساخته نقره ای 122*488 کامل
       کد کالا : 28322
2,850,000 تومان
3,300,000 تومان
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته 122*488 کامل
قطر 488 سانتیمتر
ارتفاع 122 سانتیمتر
ابعاد بسته بندی 62x115x50 سانتیمتر
حجم آب این استخر پیش ساخته 19156 لیتر
وزن بسته بندی این استخر پیش ساخته 103.5 کیلوگرم
استخر پیش ساخته با بدنه بسیار مقاوم از pvc الیاف دار
دارای پایه های فلزی مستحکم دور تا دور استخر جهت استواری بیشتر 
استخر پیش ساخته اینتکس, دارای پمپ تصفیه دو تکه بزرگ با فیلتر کاغذی
توان تصفیه پمپ استخر 5678 لیتر بر ساعت
دارای تایمر روی پمپ جهت تنظیم زمان تصفیه آب 
دارای روکش و زیر انداز و نردبان
دارای دو دریچه جهت اتصال شلنگ آب در کف استخر برای تخلیه و آبیاری
DVD آموزشی استخر پیش ساخته بهمراه
دارای لوازم تعمیراتی INTEX 
استخر پیش ساخته طوسی گرد 132*549 کامل
       کد کالا : 28332
4,500,000 تومان
4,950,000 تومان
خرید
مشخصات استخر پیش ساخته طوسی گرد 132*549 کامل
قطر 549 سانتیمتر
ارتفاع 132 سانتیمتر
ابعاد بسته بندی 106x115x50 سانتیمتر 
حجم آب استخر پیش ساخته 26423 لیتر
وزن استخر 123.5 کیلوگرم
دارای بدنه بسیار مقاوم از الیاف ابریشم ضخیم و pvc
دارای پایه های فلزی مستحکم دور تا دور استخر جهت ثبات بیشتر 
استخر اینتکس بدون نیاز به خاک برداری و هزینه های احداث استخر
دارای پمپ تصفیه پر قدرت با فیلتر شنی
توان تصفیه این پمپ 7.9 متر مکعب در ساعت
دارای شش نوع منوی مختلف جهت تصفیه و نگه داری آب
پمپ تصفیه دارای فشار سنج، تایمر و سبد صافی است 
استخر پیش ساخته اینتکس با کاور زیر و رو,نردبان
دارای دو دریچه با قابلیت اتصال شلنگ آب در کف استخر آماده
دارای DVD آموزشی و لوازم تعمیراتی
استخر بادی ایزی ست کودک
       کد کالا : 54402
موجود نمی باشد
خرید
مشخصات استخر بادی ایزی ست کودک
قطر 183 سانتیمتر
ارتفاع 51 سانتیمتر
وزن بسته بندی 3.4 کیلوگرم
جنس استخر از پی وی سی
دارای پمپ باد برای باد کردن لبه استخر
دارای دریچه تخلیه آب در کف استخر
بهمراه لوازم تعمیرات 
استخر بادی ایزی ست 76*244
       کد کالا : 28110
120,000 تومان
165,000 تومان
خرید
 مشخصات استخر بادی ایزی ست 76*244
قطر 244 سانتیمتر
ارتفاع 76 سانتیمتر
حجم آب استخر بادی 2419 لیتر
وزن 6.5 کیلوگرم
ابعاد بسته بندی 30*38*18 سانتیمتر
جنس بدنه این استخر بادی ایزی ست از pvc سه لایه الیافدار
 استخر بادی مناسب برای استفاده خانگی
 استخر بادی با قابلیت نصب فیلتر تصفیه آب
دارای دریچه تخلیه آب در کف و رابط نصب شلنگ
استخر بادی اینتکس با پمپ دستی دوبل برای باد کردن لبه استخر
استخر های بادی intex با قابلیت نصب و راه اندازی بسیار ساده و آسان
دارای برچسب تعمیراتی 
صفحه:  1  2  3  >  >>