استخر پیش ساخته فایبرگلاس پرتابل آماده و داخل زمین و کشاورزیاولین شرکتی که تولید، خرید و فروش استخر پیش ساخته و فایبر گلاس پرتابل، توکار و متحرک برزنتی جهت استفاده های ویلایی، کشاورزی پرورش ماهی و استفاده های آموزشی جهت مهد کودک ها و مراکز آموزشی و آب درمانی با قابلیت نصب داخل زمین آغاز نمود، اینتکس می باشد که بدلیل رقابت در قیمت تمام شده محصول چند سالی است که فعالیت خود را تحت لیسانس امریکا در کشور پهناور چین ادامه میدهد. انواع این استخر ها اصل و تقلبی نداشته و دارای تاییدیه های بروز کشورهای امریکایی و اروپایی است و در بزرگترین وب سایتها همچون آمازون و علی بابا بفروش میرسند، در صورتیکه مراقبت های خاصی را که در راهنمای نگهداری استخر های پیش سخته intex  در سایت توضیح داده شده را رعایت کرد طول عمر این محصول طولانی میشود. استخرهای پیش ساخته ای که توسط اینتکس تولید میشوند عبارتند از استخر پیش ساخته EASY SET، استخر پیش ساخته METAL FRAME، استخر پیش ساخته SMALL FRAME، استخر پیش ساخته OVAL FRAME، استخر پیش ساخته ULTRA FRAME.
 برای خرید یک استخر باید به نکاتی توجه داشت تا بتوان از داشتن یک استخر لذت برده و از این محصول استفاده کرد: ابعاد زمینی  که قرار است استخر آماده رو آن قرار گیرد را بررسی نمایید و در صورتیکه نیاز به خرید استخر های فریمی و اوال فریم دارید به ابعاد پایه که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است را در نظر بگیرید، ابعاد کلی استخر ملاک نمیباشد، در صورتیکه سطح زیر استخر شما ناهموار است حتما آن را زیر سازی کنید، اینکار را میتوانید با کمترین هزینه حتی استفاده از ماسه بادی انجام دهید.
مزایای استخرهای آماده و پیش ساخته :

* نصب سریع و آسان استخر پیش ساخته توکار (بدون نیاز به گودبرداری) * پنج برابر ارزانتر از ساختن استخر بتونی و استخر سیمانی * قابل جابجایی و استفاده فضای آن در زمستان * دارای پمپ تصفیه آب و امکانات اضافه * قابل نصب در همه جا (بالکن ، حیاط، پشت بام، زیر زمین ) * مناسب برای نصب در ویلاهای شما در شمال و اطراف تهران * ایمنی بالا ( به علت نرم بودن بدنه در صورت برخورد، هیچ آسیبی بوجود نمی آید و در استخر فایبرگلاس دولایه بودن یعنی لایه دوم فایبری است) * نصب و راه اندازی آسان استخر در یک روز * دیواره استخر ساخته شده از سه لایه مجزا * DVD آموزش نصب برای راه اندازی استخر توسط مشتری * دارای زيرانداز مخصوص، نردبان، روکش استخر، پمپ تصفیه البته در بعضی مدلها * قابل نصب در سایر مکانهای سرپوشیده و روباز در ویلاها و زیرزمین
استخر های اینتکس و بست وی با نام های مختلفی مثل استخر پیش ساخته، استخر آماده، استخر متحرک، استخر پرتابل یا استخر پیش ساخته کشاورزی، پرورش ماهی یا استخر آب درمانی و استخر مهد کودک و... نامگذاری شده اند که این موضوع دلیل بر کارا بودن یک استخر با نامی که روی آن گذاشته شده نمیباشد، یعنی لزوماً مختص به انجام نام گذاری و نحوه کارایی استخر نیست، میتوان از این استخر ها با توجه به شرایط و ابعاد کارایی های مختلفی را در هر زمینه داشت.

توجه: برای خرید استخر بسیار به لوازم جانبی آنها مخصوصا نوع پمپ تصفیه دقت نمایید و تا جای ممکن بصورت حضوری استخر را تحویل بگیرید.
قیمت استخر ها کاملا بروز بوده و 18 ماه ضمانت پمپ، زمان تست خرابی، خدمات پس از فروش و تعمیرات میباشند

4
تعداد نظرات : 30          امتیاز:4/5
تعداد کالای موجود: 81 عدد نمايش   آيتم در هر صفحه ترتيب 
صفحه:  1  2  3  4  >  >> 
استخر پیش ساخته متحرک 220 سانتی
       کد کالا : 28270
موجود نمی باشد
خرید
استخر متحرک یا همان پیش ساخته فوق غیر از ذکر شده فضای تقریبی ای جهت نصب نیاز دارد که فریم دورش را بتواند باز کند این فضا 180*260، دور این استخر از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل با قطر تقریبی 3 سانت تشکیل شده که از پایین به بدنه استخر و از بالابه یک فریم با پین های پلاستیکی متصل میشود فریم بالایی استخر از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیکی آبی رنگ که در تصویر دیده میشود بهم متصل هستند، پایه هایی که روی زمین قرار دارند بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر متحرک از پی وی سی سه لایه  نرم بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی تشکیل شده است که از داخل طرح کاشی دارد که باعث زیبایی این استخر میشود، بدنه این محصول بدون درز بوده و  پرس های 4 لایه دارد. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های مرتبط کننده به این استخر نصب نماید چون دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد. این استخر قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد. 
روش نصب پمپ تصفیه روی استخر پیش ساخته فریمی 220 سانتی:
در ابتدا باید اشاره کرد این استخر پمپ تصفیه ندارد ولی دریچه های ورود و خروج آب روی بدنه آن تعبیه شده است، برای اینکه بتوانیم بطور صحیح اینکار را انجام دهیم دو دریچه آبی رنگ ورود و خروج آب را باز و طبق راهنمای تصویری که روی بدنه استخر کشیده شده است آنها را از قسمت دیواره داخلی وارد بدنه استخر میکنیم بطوریکه قسمت نصب لوله بیرون باشد، دو لوله خرطومی را از کارتن پمپ تصفیه درآورده و توسط دو بَست کمر بندی به دریچه ها میبندیم، طرف دیگر لوله ها را به پمپ تصفیه آب میبندیم، دقت نمایید دو راه آبی که روی بدنه استخر وجود دارد از لحاظ سطح زمین با یکدیگر اختلاف دارد، بالایی مربوط به ورود آب و پایینی مربوط به خروج آب استخر است، بعد از نصب کامل پمپ تصفیه این استخر یک پیچ در قسمت بالایی پمپ تصفیه مشاهده میشود، آنرا شُل کرده اجازه میدهیم هوای داخلی پمپ با مقداری آب خارج شود و سپس آنرا میبندیم. 
استخر پیش ساخته فریمی 260 سانتی
       کد کالا : 28271
موجود نمی باشد
خرید
استخر فریمی پیش ساخته فوق بجز فضای تقریبی گفته شده جهت نصب نیاز بفضای 190*300 سانتی متر دارد تا پایه ها بطور کامل جا باز نمایند و به بدنه فشار نیاورند دور این محصول از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل با قطر تقریبی 3 سانتی متر تشکیل شده که از پایین به بدنه و از بالابه فریم استخر با پین های پلاستیکی اتصال دارد فریم بالایی از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیکی آبی رنگ که در تصویر استخر دیده میشود بهم متصل میشوند، هرکدام از پایه ها بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر فریمی از پی وی سی سه لایه  نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی است که از داخل نمای کاشی دارد و باعث زیبایی این محصول پیش ساخته میشود، بدنه این استخر از درز های پرس شده با پرس های 4 لایه تشکیل شده است. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن این محصول باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های مرتبط کننده به محصول نصب نماید چون دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد. این استخر فریمی قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
 روش نصب پمپ تصفیه آب روی استخر فریمی:
این استخر فریمی پمپ تصفیه آب ندارد ولی قابلیت نصب این پمپ را روی بدنه از پیش تعبیه شده دارد، برای اینکه بتوانیم بطور صحیح پمپ تصفیه را نصب نماییم، دو دریچه آبی رنگ ورود و خروج آب را دراورده و طبق شکل هایی که روی بدنه استخر فریمی کشیده شده است آنها را از داخل دیواره وارد بدنه استخر میکنیم بطوریکه قسمت نصب لوله بیرون بماند، دو لوله خرطومی توسط دو بَست کمر بندی به دریچه ها بسته و طرف دیگر لوله ها را به پمپ تصفیه آب استخر میبندیم، دو راه ورود و خروج آب  روی بدنه استخر وجود دارد که یکی بالاتر و دیگری پایین تر است، بالایی مربوط به ورود آب و پایینی مربوط به خروج آب استخر است، بعد از نصب کامل پمپ تصفیه آب یک پیچ تنظیم بالای پمپ تصفیه آب دیده میشود، آنرا باز کرده اجازه میدهیم هوای داخلی پمپ با مقداری آب استخر خارج شود و سپس آنرا میبندیم. پمپ را به برق زده تا تصفیه آب استخر فریمی انجام شود.
استخر آماده 300 سانتی
       کد کالا : 28272
موجود نمی باشد
خرید
استخر آماده و پیش ساخته فوق فضایی با ابعاد 230*340 جهت نصب نیاز دارد تا پایه های دور تا دور خود را باز کند و به محصول فشار وارد نشود، دور این استخر آماده از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ایی با قطر تقریبی 3 سانت تشکیل شده که از پایین به بدنه استخر و از بالابه یک فریم با پین های پلاستیکی متصل شده است، فریم بالایی این محصول از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیک آبی رنگ که در تصویر دیده میشود بهم متصل میشوند، پایه هایی که روی زمین قرار دارند بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت از بین نرفتن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر آماده اینتکس از پی وی سی سه لایه  نرم با الیاف تار و پودی نخ ابرشم مصنوعی تشکیل شده است که از داخل طرح کاشی دارد که باعث زیبایی این محصول میشود، بدنه این استخر بدون درز بوده و پرس های 4 لایه دارد. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن آب این استخر باشد پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های مرتبط کننده به این استخر نصب نماید چون دو جای رفت و برگشت جهت اینکار دارد. این استخر قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
نحوه نصب پمپ تصفیه استخر آماده 3 متری اینتکس:
همانطور که گفته شد این محصول پمپ تصفیه آب نداشته وبرای نصب کردن پمپ روی بدنه این استخر باید کمی دقت کرد، دریچه های ورود و خروج آب روی استخر آماده کاملا مشخص میباشند برای راهنمایی بهتر دریچه بالایی خروج آب و دریچه ای که مقداری پایین تر است ورودی آب ااست و در واقع آب را بداخل استخر میریزد، بعد از باز کردن پمپ تصفیه آب دو دریچه آبی دیده میشود که این دو برای ورود و خروج آب از بدنه استخر بداخل پمپ و بلعکس هستند، دریچه ای که بزرگتر است برای ورود آب بداخل پمپ تصفیه است و بالاتر نصب میشود، دریچه کوچکتر نیز برای ورود آب بداخل استخر آماده است و پایین تر نصب میگردد، باید دقت کرد که این دریچه ها از داخل بدنه استخر نصب میگردند و قسمت پُشتی آنها برای نصب لوله آب بوده که آب را داخل پمپ تصفیه میفرستد و بعد از تصفیه به استخر برمیگرداند، بعد از نصب لوله ها بَست های کمربندی را روی لوله و دریچه ها گذاشته و آن را سِفت نمایید تا آب خارج نگردد، درپوش های استخر را برداشته و پمپ تصفیه آب را روشن نمایید، پیچ هواگیری پمپ تصفیه را مقداری باز کرده تا هوای داخلی خارج گردد و دوباره آنرا ببندید، عمل تصفیه آب این استخر آماده را طبق توان و قدرت پمپ انجام دهید.
استخر پیش ساخته پرورش ماهی 450 سانتی
       کد کالا : 28273
موجود نمی باشد
خرید
این محصول که با عنوان استخر پرورش ماهی نام گذاری شده است در واقع نوعی استخر پیش ساخته است که چون طول و عرض مناسبی جهت پرورش ماهی داشته و برای این کار نیز استفاده میشود و در واقع مثل سایر استخر های پیش ساخته میتوان از این محصول در شرایط دیگری نیز استفاده کرد، فضایی که این استخر جهت نصب نیاز دارد 250*490 سانتی متر است، دور این محصول از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل با قطر تقریبی 3 سانت تشکیل شده که از پایین به بدنه استخر و از بالا به یک فریم با پین های پلاستیکی متصل میشود، فریم بالایی استخر از چهار لوله که توسط چهار تکه پلاستیکی آبی رنگ که در تصویر دیده میشود بهم نصب میشوند، پایه هایی که روی زمین قرار دارند بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح روی زمین دارند. بدنه این استخر پرورش ماهی از پی وی سی سه لایه  نرم بهمراه الیاف تار و پودی ابرشم مصنوعی تشکیل شده است که از داخل طرح کاشی دارد که باعث زیبایی این استخر میشود، بدنه این محصول بدون درز بوده و پرس های 4 لایه دارد. در مواقعی که نیاز به تمیز کردن این استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های اتصال پمپ به این استخر نصب کرد و دو جای رفت و برگشت آب جهت اینکار روی بدنه دارد در ضمن این استخر قابلیت نصب روی پشت بام، حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
استخر پیش ساخته پُرتابل
       کد کالا : 28350
1,850,000 تومان
1,900,000 تومان
خرید
این استخر پرتابل با ابعاد مستطیلی که در بالا اشاره شد فضایی برای نصب صحیح با ابعاد 2.59*4.65 متر نیاز دارد و این فضا برای باز شدن کامل پایه ها حتما لازم است. دور تا دور این استخر بفواصل مساوی از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده شده است. پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده وصل میشوند، فریم قسمت بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 6 سانتی متر تشکیل شده است هر چهار گوشه چهار زانویی فلزی جهت بازی کردن و تقسیم فشار وزن آب دارد. پایه های استخر پرتابل اینتکس از پایین بصورت دوتایی توسط قسمت هایی از بدنه استخر متصل است. بدنه استخر از پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه و انعطاف پذیر با الیاف های نخ ابریشم مصنوعی ترکیب شده و یک تکه بوده که 8 لایه پرس روی درزها دارد، فریم بالایی استخر بدلیل تحمل وزن بیشتر از یک نوار تقویت شده با رنگ متفاوت دارد. طرح داخلی این محصول بشکل کاشی بوده و رنگ بدنه خارجی آن طوسی است که خود باعث زیبایی است. پمپ تصفیه فیلتر کاغذی خور از نوع فیلتر سایز A دارد و قابل تعویض است که تصفیه معمولی انجام میدهد. این استخر پرتابل و متحرک بوده و نیازی به ساخت نداشته و قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد، و همچنین میتوانید این استخر با کیفیت را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که ستون های مقاوم دارند استفاده نمایید.
استخر پیش ساخته فریمی 5.50 متری کامل
       کد کالا : 28352
2,790,000 تومان
3,100,000 تومان
خرید
شکل این استخر فریمی پیش ساخته مستطیلی است که بجز ابعاد اصلی این محصول که در بالا اشاره شده است فضایی که جهت نصب صحیح نیاز دارد 3.30*6.05 متر است که این فضا بجهت باز شدن کامل پایه ها حتما لازم است. دور تا دور این استخر بفواصل مساوی از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده شده تشکیل یافته که این پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده شده وصل میشوند، فریم بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 8 سانتی متر تشکیل شده است که در چهار گوشه خود چهار زانویی فلزی جهت بازی کردن و تقسیم فشار وزن آب دارد. پایه های استخر اینتکس از پایین بصورت دوتایی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن اتصال پیدا میکند. بدنه این استخر پیش ساخته از پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه و انعطاف پذیر با الیاف های نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده، بدنه استخر یک تکه بوده و 8 لایه پرس در روی درزها دارند در قسمت فریم بالایی بخاطر تحمل وزن بیشتر یک نوار تقویت شده با رنگ متفاوت تر دیده میشود. طرح داخلی این محصول بشکل کاشی است و رنگ بدنه خارجی این استخر طوسی است که خود باعث زیبایی در استخر میشوند. پمپ تصفیه قوی شنی و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیاربهتر تحت عنوان تصفیه کریستالی حرفه ای انجام میدهد که این مدل پمپ ها همه نوع آب را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ تصفیه این استخر منوی تنظیم شونده دارد که شش نوع تصفیه با بک واش جهت کمک بیشتر به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب استخر و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد و همچنین یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این پمپ تصفیه اینتکس ضد آب است. این استخر پیش ساخته پرتابل و متحرک بوده و نیازی به ساخت استخر نداشته که قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد و نیز میتوانید این محصول با کیفیت را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که ستون های پر استقامت دارند استفاده کنید.
استخر پیش ساخته (فریمی) 7.32 متری کامل
       کد کالا : 28362
3,900,000 تومان
3,930,000 تومان
خرید
ابعاد این استخر بشکل مستطیل است که بجز ابعاد این محصول که در بالا ذکر شده است ابعادی که جهت نصب نیاز دارد 4.22*7.87 متر است این فضا جهت باز شدن پایه های استخر بوده و حتما باید رعایت شود. دور تا دور این استخر بفواصل مساوی از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده شده تشکیل شده اند این پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده شده متصل میشوند، فریم بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 8 سانتی متر تشکیل شده است که در چهار گوشه خود چهار زانویی بدلیل بازی کردن و تقسیم فشار وزن آب دارد. پایه های این محصول از پایین بصورت دوتایی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن اتصال پیدا میکند. بدنه این استخر پرتابل از یک پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه و انعطاف پذیر که الیاف های نخ ابریشم مصنوعی دارند تشکیل شده، بدنه استخر یک تکه بوده و 8 لایه پرس در روی درزها دارند و در قسمت فریم بالایی بخاطر تحمل وزن بیشتر تقویت شده است. طرح داخلی این استخر پرتابل بشکل کاشی است و رنگ بدنه خارجی این استخر طوسی رنگ بوده و این دو شکل زیبایی را به محصول میدهند. بدلیل حجم آب زیادی که دارد پمپ تصفیه قوی تری داشته و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیار خوب و عالی تحت عنوان تصفیه کریستالی حرفه ای میشود و این مدل پمپ ها سایر آبها را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ منوی تنظیم دارد که شش مدل تصفیه با بک واش جهت کمک بیشتر به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ داشته که همچنین یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این مجموعه برقی ضد آب است. این استخر پیش ساخته قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد و نیز میتوانید این محصول را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که ستون های پر استقامت دارند استفاده کنید.
استخر فریمی بزرگ 10 متری کامل
       کد کالا : 28372
5,000,000 تومان
5,350,000 تومان
خرید
این استخر بزرگترین سایز مستطیلی پیش ساخته شرکت اینتکس است، غیر از ابعاد کلی این محصول که در بالا ذکر شده است ابعادی که جهت نصب نیاز دارد 5.44*10.36 متر است که این فضا بجهت باز کردن پایه ها بوده و حتما باید رعایت شود. دور تا دور این استخر از پایه های آهنی دوبل با روکش آلمینیوم لوله ای پرس فشرده تشکیل شده اند این پایه ها از بالا به یک فریم مستطیل با پین های پلاستیکی فشرده شده متصل میشوند، فریم بالایی این استخر ها از چهار لوله آهنی مستحکم با قطر تقریبی 8 سانتی متر تشکیل شده است که در چهار گوشه خود چهار زانویی بجهت بازی کردن و تقسیم فشار دارد. پایه های استخر پیش ساخته فوق از پایین بصورت جفتی توسط قسمت هایی از بدنه استخر به آن متصل میشوند. بدنه استخر از یک پی وی سی بسیار مستحکم سه لایه انعطاف پذیر با الیاف های نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده است، بدنه استخر یکپارچه بوده وبا پرس های 8 لایه در قسمت های درزی بهم متصل شده اند و در قسمت فریم بالایی بدلیل اینکه بتوانند فشار وزن آب را بهتر تحمل نمایند تقویت شده است. طرح این استخر از داخل بصورت کاشی است که این محصول را بسیار زیبا نشان میدهد رنگ بدنه خارجی این استخر طوسی رنگ است. پمپ تصفیه این مدل بدلیل اینکه حجم آب بیشتری نسبت بسایر استخر های دیگر دارد قوی تر است و یک فیلتر با مخزن مخصوص شن سیلیس خور دارد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه بسیار خوب و عالی آب تحت عنوان تصفیه کریستالی میشود، باید اشاره کرد که این مدل پمپ ها توان تصفیه انواع آبها را دارند. قسمت بالایی پمپ منوی تنظیم دارد که شش مدل تصفیه با بک واش جهت کمک به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد همچنین یک دکمه با امنیت بسیار بالا برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این مجموعه برقی ضد آب میباشد. این استخر آماده کاملا پرتابل بوده و قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف است همچنین میتوانید این محصول را در ویلاها، حیاط ،تراس و پشت بام هایی که دارای ستونهای پر استقامت هستند استفاده نمایید. 
استخر آماده اوال فریم 5.5 متری با لوازم
       کد کالا : 28192
1,420,000 تومان
1,950,000 تومان
خرید
دلیل اینکه این استخر با عنوان اوال فریم معروف است ابعاد بیضی شکل آن است این محصول فضایی به ابعاد 3.62*5.50 متر نیاز دارد تا پایه های خارجی خود را باز کرده و شکل خود را بطور صحیح بگیرند، جنس پایه ها از یک فلز قوی با روکش آلمینیومی که بشکل پرس شده میباشند تشکیل شده است، استخر اوال فریم اینتکس در دو طرف طول پایه دارد و عرض استخر بدون پایه میباشد، این پایه ها از پایین بصورت دو تایی به بدنه استخر متصل بوده و از بالا توسط یک لوله آهنی با قطر 7 سانتی متر توسط پین های مخصوص قفل میشود و این قسمت با یک لایه توسی رنگ که بسیار ضخیم است به بدنه استخر متصل است در واقع وظیفه این لوله فلزی که زیر لبه بادی استخر قرار دارد نگه داشتن و فرم دادن با بدنه استخر است و اینکار را با کمک پایه های دو طرف انجام میدهد، لبه باد این استخر از یک دریچه بادی پستونکی بزرگ که سوپاپ برگشت هوا برای اطمینان از خارج نشدن هوا دارد است که جنس این قسمت از پی وی سی ضخیم است و دور تا دور آن بوسیله یک پرس چند لایه با بدنه نصب شده است. جنس بدنه این محصول از پی وی سی سه لایه بهمراه الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی است که کاملا یک تکه بوده و در چند قسمت بوسیله پرس های چهار تکه متصل شده اند، داخل بدنه این استخر اینتکس طرح کاشی است که با رنگ بیرونی خود که آبی میباشد جلوه ای خاص را به این استخر میدهد، در مورد پمپ تصفیه این محصول باید گفت که از نوع فیلتر کاغذی میباشد که توسط دو شلنگ به بدنه متصل میشود و کاملا ضد آب و بی خطر است. این استخر پیش ساخته شرکت intex را میتواند در ویلا ها حیاط و تراس یا پشت بام هایی که توان و تحمل این حجم آب را دارند استفاده نمایید. برای اطلاعات از لوازم کلی این استخر روی توضیحات کلیک نمایید. 
استخر متحرک اوال فریم 6 متری با لوازم کامل
       کد کالا : 28194
1,850,000 تومان
2,400,000 تومان
خرید
این محصول با عنوان استخر اوال فریم معروف است چون ابعاد بیضی شکل دارد و فضای نسب آن 4.39*6.10 متر است تا بتواند شکل خود را بطور صحیح بگیرد، جنس پایه های استخر از یک فلز قوی با روکش آلمینیومی که بشکل پرس شده میباشند تشکیل شده است، استخر اوال فریم اینتکس در دو طرف طول پایه دارد و عرض استخر بدون پایه میباشد، این پایه ها از پایین بصورت دو تایی به بدنه متصل بوده و از بالا توسط یک لوله آهنی با قطر 7 سانتی متر توسط پین های مخصوص قفل میشود و این قسمت با یک لایه توسی رنگ که بسیار ضخیم است به بدنه متصل است در واقع وظیفه این لوله فلزی که زیر لبه بادی استخر پیش ساخته قرار دارد نگه داشتن و فرم دادن با بدنه است و اینکار را با کمک پایه های دو طرف انجام میدهد، لبه باد این استخر از یک دریچه بادی پستونکی بزرگ که سوپاپ برگشت هوا برای اطمینان از خارج نشدن هوا دارد که جنس این قسمت از پی وی سی ضخیم بوده و دور تا دور آن بوسیله یک پرس چند لایه به بدنه نصب شده است. جنس بدنه این استخر از پی وی سی سه لایه با الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی است که کاملا یک تکه بوده و در چند قسمت بوسیله پرس های چهار تکه میباشند، داخل بدنه این استخر اینتکس طرح کاشی است که با رنگ بیرونی خود که آبی میباشد جلوه ای خاص را به این محصول میدهد، در مورد پمپ تصفیه این محصول باید گفت که از نوع فیلتر کاغذی دو تکه تایمر دار میباشد که توسط دو شلنگ به بدنه متصل میشود و کاملا ضد آب و بی خطر است. البته لوازم نظافت دیگری هم دارد و کامل است که در توضیحات این محصول ذکر شده است. این استخر آماده را میتواند در ویلا ها حیاط و تراس یا پشت بام هایی که توان و تحمل این حجم آب را دارند نصب نمایید. برای اطلاعات از لوازم کلی این محصول روی توضیحات کلیک نمایید. 
استخر پیش ساخته فایبر گلاس 488 سانتی کامل
       کد کالا : 28382
5,900,000 تومان
خرید
این طرح استخر با ابعاد نسب قطر 5 متری تنها مدل فایبر گلاس شرکت اینتکس است که دور تا دور از تخته های فایبر گلاسی تشکیل شده است این تخته های فایبر گلاسی براحتی بین هر دو ستون جا مروند که بسار ضخیم هستند و مهمترین حسن آنها اول این است که زیبا ترین استخر پیش ساخته شرکت اینتکس بوده و دوم اینکه طول عمر بیشتری دارند چرا که در مقابل ضربه، اشیاء نوک تیز و برنده باران های سنگین و برف مقاوم تر بوده و براحتی خراب نمیشوند چرا که این محصول در واقع دو استخر است، استخر اول که از بیرون دیده میشود همان فایبر گلاس است که شکل چوبی دارد و استخر دوم که داخل این شکل چوبی است یک استخر از نوع استخر های پیش ساخته فریمی آبی رنگ است که دقیقا همان ساختار را دارد حتی میتوانید این استخر را بدون بدنه خارجی فایبر گلاسی نیز نصب کنید، این فایبر گلاس ها و اینکه این محصول  با این سطح کیفیتی تولید میشود باعث گران تر شدن قیمت میشود در ضمن باید گفت این استخر بسیار کم در بازار ایران یافت میشود. پمپ تصفیه این مجموعه از نوع شنی و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیاربهتر تحت عنوان تصفیه کریستالی حرفه ای انجام میدهد که این مدل پمپ ها همه نوع آب را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ تصفیه این استخر منوی تنظیم شونده دارد که شش نوع تصفیه با بک واش جهت کمک بیشتر به تمیز کردن پمپ دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب استخر و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد، یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این پمپ تصفیه ضد آب است. این محصول نیز از نوع استخر های متحرک و یا پیش ساخته عالی بوده و براحتی متغیر بوده و میتوان آنرا جا به جا کرد این محصول را میتوانید در منزل ویلاها باشگاه های ورزشی حیاط و پشت بام های مستحکم و سایر مکان هایی که نیاز به یک استخر منحصر بفرد زیبا و حرفه ای دارید نصب نمایید.
استخر پیش ساخته فایبر گلاس 569 سانتی با لوازم
       کد کالا : 28392
5,150,000 تومان
6,800,000 تومان
خرید
این محصول با ابعاد نسب قطر 6 متری تنها مدل استخر فایبر گلاس نمایندگی اینتکس است که دور تا دور از تخته های فایبر گلاسی تشکیل شده است این تخته های فایبر گلاسی به آسانی بین هر دو ستون جا مروند که بسیار ضخیم هستند و مزیت آنها این است که زیبا ترین استخر پیش ساخته نمایندگی اینتکس بوده و بعد اینکه طول عمر بیشتری دارند چرا که در مقابل ضربه، اشیاء نوک تیز و برنده باران های سنگین و برف مقاوم تر بوده و براحتی آسیب نمیپذیرند چون این استخر در واقع دو تکه استخر است، استخر اول که از بیرون دیده میشود همان فایبر گلاسی است که شکل چوبی دارد و استخر دوم که داخل این فایبر گلاس است یک استخر از نوع استخر های پیش ساخته فریمی با رنگ آبی است که دقیقا همان طرح و ساخت را دارد حتی میتوانید این استخر را بدون بدنه خارجی فایبری نیز نصب کنید، این فایبر گلاس ها و اینکه این استخر با این سطح کیفیتی تولید میشود باعث افزایش قیمت آن میشود در ضمن باید گفت این استخر بسیار کم در بازار ایران پیدا میشود. پمپ تصفیه آن از نوع شنی و یک فیلتر با مخزن مخصوص دارد که با پودر مخصوص یا سیلیس کار میکند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی فیلتر های کاغذی داشته و تصفیه آب بسیاربهتر تحت عنوان تصفیه حرفه ای کریستالی انجام میدهد که این مدل پمپ ها همه نوع آب را تصفیه میکنند. قسمت بالایی پمپ تصفیه این استخر منوی تنظیم شونده دارد که شش نوع تصفیه با بک واش دارد، یک تایمر جهت تنظیم زمان تصفیه آب استخر و یک فشار سنج برای تحمل فشار و قدرت پمپ دارد، یک دکمه برای قطع کردن کامل تصفیه داشته و کل این پمپ تصفیه این استخر کاملا ضد آب است. لوازم جانبی کاملی داشته که میتوانید در قسمت توضیحات این محصول مطالعه نمایید. این استخر نیز از نوع استخر های آماده و یا پیش ساخته عالی بوده و براحتی متغیر بوده و میتوان آنرا جا به جا کرد این مجموعه را میتوانید درمنازل  ویلاها باشگاه های ورزشی حیاط و پشت بام های مستحکم و سایر مکان هایی که نیاز به یک استخر منحصر بفرد زیبا و حرفه ای دارید متصل نمایید.
استخر آماده 305 سانتی با پمپ تصفیه
       کد کالا : 28202
موجود نمی باشد
خرید
ابعاد نصبی این استخر بدلیل اینکه دایره است با همین قطر میباشد دور این محصول از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل تشکیل شده که از پایین توسط پایه های پلاستیکی روی زمین و از بالا به فریم استخر با پین های پلاستیکی اتصال دارد و یک کمربند نیز بین دو قسمت است که باعث استحکام بیشتر میشود. فریم بالایی از چند لوله که توسط سه راهی های فلزی که در تصویر استخر دیده میشود بهم متصل میشوند، هرکدام از پایه ها بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند. بدنه این استخر پیش ساخته از پی وی سی سه لایه نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی است که از داخل نمای کاشی دارد و باعث زیبایی این محصول پیش ساخته میشود، بدنه این استخر از درز های پرس شده با پرس های 4 لایه تشکیل شده است. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن این استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های متصل کننده آب به استخر نصب کرد که دارای دو دریچه ورودی و خروجی آب روی بدنه است. این استخر فریمی  دایره ای قابلیت نصب روی پشت بام،حیاط و تراس داخل منازل شما را دارد.
شیوه نصب پمپ تصفیه روی استخر آماده 305 سانتی :
ابتدا دو دریچه آبی رنگ ورود و خروج آب را باز کرده و طبق راهنمای تصویری که روی بدنه استخر چاپ شده است آنها را از قسمت دیواره داخلی وارد بدنه استخر میکنیم به طوریکه قسمت نصب لوله بیرون بماند، دو لوله خرطومی را از بسته بندی خارج کرده و توسط دو بست کمربندی به دریچه ها میبندیم و طرف دیگر لوله را به پمپ تصفیه آب متصل میکنیم، دقت کنید دو راه آب روی بدنه استخر وجود دارد که دارای اختلاف از سطح زمین میباشند، قسمت بالایی برای ورود آب و پایینی برای خروج آب استخر میباشد، بعد از آنکه پمپ تصفیه کاملا نصب شد پیچی که در قسمت بالایی پمپ تصفیه به چشم میخورد را شُل کرده تا هوای داخلی پمپ با مقداری آب خارج شود و سپس آنرا میبندیم.
استخر پیش ساخته فریمی 305 سانتی
       کد کالا : 28200
395,000 تومان
500,000 تومان
خرید
اساس ساخت استخر پایه های فلزی با روکش آلمینیوم و لوله ای میباشد که از پایین توسط پایه های پلاستیکی روی زمین واز بالا به فریم استخر با پین های پلاستیکی متصل شده که مقاوم در برابر بار سنگین است بنابراین چند نفر بطور همزمان میتوانند در آن شنا کنند. هم چنین دیواره های استخر از جنس پی وی سی سه لایه نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تاروپودی ابریشم مصنوعی است که در مقابل سایش مقاوم بوده و یک لایه از پلیستر برای مقاومت و استحکام بیشتر دارد و از داخل نمای کاشی دارد که به زیبایی محصول میافزاید. نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته تنها 30 دقیقه طول میکشد و نیاز به ابزار و مهارت خاصی ندارد.
روش صحیح نصب پمپ تصفیه روی استخر پیش ساخته فریمی 305 سانتی:
این استخر پمپ تصفیه آب نداشته و میتوانید آن را جداگانه از فروشگاه اینترنتی اینتکس همراه با این محصول خریداری نمایید، برای نصب پمپ تصفیه ابتدا دو دریچه آبی رنگ ورود و خروج آب را باز کرده و طبق راهنمای تصویری که روی بدنه استخر کشیده شده  است آنها را از قسمت دیواره داخلی وارد بدنه استخر کنید به طوریکه قسمت نصب لوله بیرون بماند، دو لوله خرطومی را از بسته بندی خارج کرده و توسط دو بست کمربندی به دریچه ها ببندید و طرف دیگر لوله را به پمپ تصفیه آب متصل کنید، دقت کنید دو راه آب روی بدنه استخر وجود دارد که دارای اختلاف از سطح زمین میباشند، قسمت بالایی برای ورود آب و پایینی برای خروج آب استخر میباشد، بعد از آنکه پمپ تصفیه کاملا نصب شد پیچی که در قسمت بالایی پمپ تصفیه به چشم میخورد را شُل کرده تا هوای داخلی پمپ با مقداری آب خارج گردد و سپس مجددا آنرا ببندید.
استخر پیش ساخته فریمی 366 سانتی
       کد کالا : 28210
موجود نمی باشد
خرید
این استخر دایره ای شکل بوده که از چند ضلع برای نگه داشتن پایه های آن استفاده میکند و دور استخر پایه های فلزی با روکش آلمینیوم کار شده که از پایین با پایه های پلاستیکی روی زمین و از بالا با پین های پلاستیکی به قاب فلزی استخر متصل شده که زیر هر پایه یک تکه پلاستیکی برای عمر بیشتر آنها دارد؛ همچنین دور بدنه استخر یک کمر بند از جنس بدنه استخر وجود دارد که استحکا آن را بالا میبرد. جنس بدنه استخر از پی وی سی سه لایه نرم و انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پود ابریشم مصنوعی میباشد و از داخل نمای کاشی دارد به باعث زیبایی بیشتر این استخر میشود.
شیوه نصب پمپ تصفیه استخر پیش ساخته فریمی 366 سانتی:
استخر پیش ساخته فوق پمپ تصفیه ندارد اما در صورت نیاز میتوانید آن را به عنوان محصول مکمل جداگانه برای استخر فریمی تهیه کنید، نصب پمپ تصفیه استخر های پیش ساخته بسیار آسان بوده، نیاز به مهارت خاصی ندارد و پس از چند مرحله آسان در کوتاه ترین زمان انجام میشود، دریچه های ورود و خروج آب روی بدنه استخر پیش ساخته فریمی کاملا مشخص است، برای راهنمایی بهتر این دریچه های بادی دارای اختلاف از سطح زمین میباشند، دریچه پایینی برای ورود آب به استخر و دریچه بالایی برای خروج آب از استخر فریمی میباشد، ابتدا دو دریچه آبی رنگ ورود و خروج آب را ططبق راهنمای تصویری که روی بدنه استخر کشیده شده است باز کرده آنها ار از قسمت دیواره داخلی وارد بدنه استخر پیش ساخته میکنیم به طوری که قسمت نصب لوله بیرون بماند، دو لوله خرطومی را از بسته بندی خارج کرده و با دو بست کمربندی به دریچه ها ببندید، طرف دیگر لوله را به پمپ تصفیه آب متصل میکنیم، اکنون پمپ تصفیه نصب شده و کافیست پیچ تنظیم بالای آن را باز کرده تا هوای داخلی پمپ با مقداری آب خارج گردد، سپس دوباره آنرا میبندیم، حال میتوانید پمپ را به برق زده تا عمل تصفیه آب استخر پیش ساخته فریمی دایره را انجام دهد.
استخر پیش ساخته برزنتی 366 سانتی با پمپ تصفیه
       کد کالا : 28212
580,000 تومان
700,000 تومان
خرید
این استخر دایره ای شکل از چند ضلع برای نگه داشتن پایه هایش استفاده میکند که دور این استخر از پایه های فلزی با روکش آلمینیومی لوله ای شکل تشکیل شده که از پایین توسط پایه های پلاستیکی روی زمین و از بالابه فریم این محصول با پین های پلاستیکی اتصال دارد فریم بالایی از چند لوله که توسط سه راهی های فلزی که در تصویر استخر دیده میشود بهم متصل میشوند، هرکدام از پایه ها بصورت تکی بوده و زیر هر کدامشان یک تکه پلاستیکی جهت خراب نکردن سطح زیر خود دارند در ضمن یک کمربند از جنس بدنه دور این استخر دیده میشود که باعث استحکام بیشتر میشود. بدنه این استخر پیش ساخته از پی وی سی سه لایه نرم انعطاف پذیر بهمراه الیاف تار و پودی ابریشم مصنوعی است که از داخل نمای کاشی دارد و باعث زیبایی این محصول پیش ساخته میشود، بدنه این استخر از درز های پرس شده با پرس های 4 لایه تشکیل شده است. درصورتیکه نیاز به تمیز کردن این استخر باشد میتوان پمپ تصفیه را بهمراه شلنگ های اتصال آب به استخر نصب کرد که دو دریچه ورودی و خروجی آب روی بدنه دارد. این استخر فریمی دایره ای قابلیت نصب روی پشت بام، حیاط و تراس  و حتی داخل منازل شما را دارد.
آموزش نصب پمپ تصفیه استخر پیش ساخته برزنتی 366 سانتی:
دریچه های ورود خروج آب روی بدنه استخر پیش ساخته برزنتی مشخص میباشند، این دریچه های از سطح زمین دارای اختلاف بوده دریچه بالایی برای خروج آب و دریچه پایینی برای ورود آب به استخر پیش ساخته دایره میباشد، ابتدا پمپ تصفیه را از بسته بندی خارج کرده، دو دریچه آب برای ورود و خروج آب روی آن به چشم میخورد، دریچه بزرگتر برای ورود آب به داخل پمپ تصفیه بوده که به قسمت بالایی و دریچه کوچکتر برای ورود آب به داخل استخر پیش ساخته میباشد که به قسمت پایینی متصل میشوند، دریچه ورود و خروج آب را درآورده و از داخل دیواره استخر وارد بدنه میکنیم به طوری که قسمت نصب لوله بیرون بماند، دو لوله خرطومی را توسط بَست کمربندی به دریچه ها بسته و سر دیگر لوله ها را به پمپ تصفیه استخر پیش ساخته اینتکس میبندیم، بعد از نصب کامل پمپ تصفیه کافیست پیچ تنظیم بالای پمپ تصفیه را باز کرده تا هوای داخلی پمپ با مقداری آب خارج گردد، سپس دوباره آنرا میبندیم. اکنون پمپ را به برق زده تا تصفیه آب استخر پیش ساخته فریمی را انجام دهد.
استخر پرتابل پیش ساخته فریمی 457 کامل
       کد کالا : 28232
1,180,000 تومان
1,450,000 تومان
خرید
استخر دایره ای شکل فرمی اینتکس با رنگ آبی و ارتفاع کوتاه تر ساخته شده از پی وی سی سه لایه با الیاف پلیستری است. این استخر براحتی توسط پایه های فلزی با قطر 4 سانتی متری ای که دارد قابل نصب است. پایه های این محصول پرتابل که دور تا دور آن با فواصل مساوی تقسیم بندی شده اند از سه قسمت مختلف به بدنه متصل میشوند که البته خود پایهها نیز بصورت عمود روی سطح زمین توسط یه پایه مشکی رنگ اتصال دارند. کل این استخر و پایه ها در مدت 30 دقیقه قابل نصب بوده و آماده آبگیری میباشند. این استخر اینتکس نیز دارای پمپ تصفیه فیلتری و زیر انداز و رو انداز و نردبان است.
استخر پیش ساخته فریمی 457 کامل
       کد کالا : 28234
1,250,000 تومان
1,550,000 تومان
خرید
استخر های پیش ساخته شرکت اینتکس با هزینه های بسیار پایین تر از ساخت و احداث استخر های بتونی است، این استخر نیز نوعی استخر پیش ساخته فریمی با شکل دایره میباشد که پایه های آلمینیومی مستحکم با قطر 4 سانتیمتر داشته و همگی دور تا دور لبه استخر بوده و از چندین سه راهی روی زمین قرار میگیرند بدنه این استخر های فریم دار از پس وی سی با الیاف پلیستر تار و پودی بشکل چند لایه و پرس های 4 تایی روی یکدیگر میباشند و از سه قسمت مختلف به پایه های فلزی مذکور متصل شده اند. این استخر ها با قیمت بسیار مناسب تر از هزینه های ساخت استخر های دیگر بوده و لوازم اضافی ای شامل پمپ تصفیه با فیلتر کاغذی روانداز و زیر انداز و نردبان فلزی میباشند. دقت کنید این لوازم کاملا رایگان داخل بسته بندی این محصول قرار دارد.
استخر پیش ساخته کشاورزی بلند کامل
       کد کالا : 28236
1,450,000 تومان
1,650,000 تومان
خرید
استخر پیش ساخته اینتکس با قابلیت استفاده بعنوان کشاورزی و مصارف گوناگون دیگر میباشد. این استخر از یک فریم فلزی ساخته شده که پایه هایی دور تا دور بدنه و لبه آنرا گرفته است، جنس پایه های این استخر فریمی از لوله آلمینیومی با قطر تقریبی 4 سانتیمتر است که از سه قسمت بالا و میانی و پایین به بدنه متصل بوده و روی سطح زمین عمود است. تمامی پایه ها در فواصل مساوی از یکدیگر قرار داشته که این موضوع یکی از برتری های استخر های فریمی دایره ای نسبت به مستطیلی است، بدنه این استخر ها از پی وی سی چند لایه بوده و بین آنها الیاف تار و پودی نخ ابریشم گذشته که قابل لمس میباشند. تمامی قسمت های بدنه توسط 4 لایه پرس قابل رویت به یکدیگر متصل هستند که این موضوع باعث استحکام استخر فریمی در مقابل آب و فشار آن میشود. این استخر نیز لوازم اضافی شامل پمپ تصفیه با فیلتر کاغذی و زیر انداز و روانداز و نردبان است که در قسمت مشخصات آن توضیحات جامع تری دارد. 
استخر پیش ساخته داخل زمین 549 کامل
       کد کالا : 56952
موجود نمی باشد
خرید
استخر اینتکس با ابعاد و فضای نصبی قطر 5.60 متر و جنس بدنه از پی وی سی چند لایه با الیاف نخ ابریشم مصنوعی میباشد. این استخر پایه های فلزی از نوع آلمینیومی قوی و فطر 4 سانتی متر داشته که از بالا توسط لوله هایی که دور تا دور استخر چرخیده و سه راهی های فلزی با همین پایه ها روی زمین متصل میشوند. این لوله ها از سه طرف مهار شده یکی از قسمت بالایی که توسط سه راهی های ذکر شده و یکی از قسمت میانی توسط یک کمربند که دور تا دور استخر مشاهده میشود که از جنس بدنه خود استخر است و قسمت سوم طنابی است که لبه قسمت پایینی استخر را نگه میدارد و باعث ثبات بیشتر پایه ها روی زمین میشود. این مدل استخر یک نیز دارای لوازم اضافی شامل پمپ تصفیه روانداز و زیر انداز و نربان است و توضیحات بیشتر را در مورد این محصول در قسمت مشخصات آن مطالعه نمایید.
استخر پیش ساخته دایره 732 سانتی کامل
       کد کالا : 54948
موجود نمی باشد
خرید
استخر اینتکس فوق فضای نصبی در ابعاد گرد با قطر 7.45 سانتی متر نیاز دارد. این محصول پایه های فلزی از نوع لوله ای با سایز 4 میباشد. این پایه ها که قسمت بالایی استخر را روی زمین نگه میدارند در هر فاصله به اندازه تقریبی یک متر یک لوله فلزی مستحکم که از بالا توسط یک سه راهی به پایین استخر نصب شده است دیده میشود البته غیر از بست های بالا و طناب نگهدارنده و پایه های مشکی رنگ زیر لوله های استخر یک کمربند بسیار ضخیم از جنس بدنه استخر دور تا دور پایه ها قرار گرفته که خود آن باعث امنیت و ایمنی بیشتر استخر میشود. جنس بدنه این استخر از پی وی سی چند لایه با الیاف نخ ابریشم که بصورت پرس 8 لایه میباشند تولید شده است. پمپ تصفیه این استخر از نوع فیلتر کاغذی و دو تکه میباشد. لوازم این استخر پیش ساخته کامل بوده نردبان و زیر انداز و رو انداز نیز دارد که در قسمت مشخصات بطور کامل ذکر شده است. این محصول مناسب برای استفاده در زمینه های تفریحی، ویلایی و کشاورزی و آبیاری و حتی پرورش ماهی بوده و بدلیل حجم زیاد آب و استقامت دایره ای بودنش طرفداران زیادی دارد.
استخر پیش ساخته 488 کامل
       کد کالا : 28324
2,300,000 تومان
2,900,000 تومان
خرید

استخر دایره ای شکل اینتکس با فضای نصب در قطر مورد نیاز 5 متر میباشد. پایه های این استخر برای استحکام بیشتر همگی از نوع لوله ای پرس شده هستند و بصورت عمود از لبه استخر که تقویت شده و فشار بیشتری را تحمل میکند توسط یک سه راهی فلزی که با بست های پلاستیکی و مستحکم متصل میشوند روی زمین میایستد و البته با یک کمربند قوی که دور تا دور استخر کشیده میشود و از جنس بدنه است. بدنه استخر آماده اینتکس یک تکه بوده و در بعضی قسمت ها از یک پرس 8 لایه به قسمت بعدی متصل شده است. این محصول هم یک پمپ تصفیه فیلتر حرفه ای دارد که با شن تصفیه آب را به خوبی تصفیه . استخر باید بر روی زمین کاملا مسطح قرار گیرد و در حدود یک ساعت نصب و قابل استفاده میباشد. این محصول لوازم اضافی دیگری مانند: زیرانداز، نردبان، روکش و  DVDآموزشی نیز دارد.

استخر پیش ساخته گرد 549 سانتی کامل
       کد کالا : 28332
موجود نمی باشد
خرید
فضای مورد نیاز جهت نصب این استخر و باز شده و فشار نیامدن به پایه ها قطر 5.65 سانتی متر است. این محصول نیز از بدنه بسیار مستحکم چند لایه پی وی سی الیافدار بهمراه نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده است که با پایه های ساخته شده از آلمینیوم بسیار قوی پری شده که بشکل قوطی در آمده اند تولید میشود. پایه های این استخر پرتابل از بالا با عبور دادن از بدنه استخر که تقویت شده است بصورت عمود روی سطح زمین قرار میگیرد که البته در این میان یک کمربند بسیار ضخیم از جنس بدنه خود استخر دور این محصول را نگه میدارد. پایه های عمود این استخر باعث میشوند تا نیروز وارد بر سطح را بیشتر و راحت تر متحمل شوند. راجع به پمپ تصفیه این استخر ها باید گفت که از نوع قوی با فیلتر شنی هستند که تصفیه را با چند منوی مختلف و عملکرد های متفاوت انجام میدهند. یار لوازم اضافی چون نردبان و ... نیز دارد که در قسمت مشخصات این محصول قید شده است. 
استخر بادی ایزی ست کودک
       کد کالا : 28101
89,000 تومان
135,000 تومان
خرید
کوچکترین سایز استخر بادی ایزی ست این محصول است، در واقع استخر های ایزی ست از یک رینگ چند لایه پلاستیکی که در این عکس سفید رنگ میباشد مشخص شده است، بدنه استخر از پی وی سی الیافدار چند لایه تشکیل شده است که به لبه استخر پرس شده و با باد کردن لبه استخر و ریختن آب بطور کامل خود به خود بالا آمده و نصب میگردد، استخر های اینتکس را با خرید از نمایندگی اینتکس در ایران با خدمات پس از فروش از این وب سایت بخواهید.
صفحه:  1  2  3  4  >  >> 

آدرس فروشگاه مرکزی اینتکس: تهران، خیابان بهبودی بسمت ستارخان، بعد از نصرت غربی، جنب بانک ایران زمین، پلاک 201، طبقه اول و دوم
شماره تماس: 02144009407 - 02166526311
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اینتکس سایت، نماینده فروش محصولات اینتکس در ایران، می باشد.
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
www.intex-site.com